Najlepszy orme ormus
Autor ormus 0

Ormus minerały i pierwiastki

Zaktualizowano artykuł 3 lipca 2021

Ormus pierwiastki i minerały pozyskane ze soli z:

Soli z jeziora słonego (USA)

Soli z morza martwego (izrael)

Sól hawajska (hawaje)

Firma Tomtech opisuje :

To mieszanina soli która ma wpływ zdrowotny na ludzi. Tworzymy owy mix by połączyć je w jedną harmonijną całość. Ormus z mix soli cieszy się genialną opinią. . Pierwiastki I minerały sprawia że ciało bardzo szybko odzyskuje energie i harmonię.

Ormus pierwiastki

Ormus monoatomowe złoto jest końcowym wynikiem naturalnego i starożytnego procesu alchemicznego. Zaczynającego się od soli z Morza Martwego i 3 innych soli morskich, a kończąc na izolowanych metalach szlachetnych. W tym osmu, irydu, platyny, złota, rodu, srebra i palladu w postaci monoatomowej.”

Ormus minerały

Ormus zawiera dużą ilość minerałów pozyskane ze soli morza martwego np magnez, wapń, siarkę, brom, jod, sód, cynk, potas,selen, Miedź . Sól z morza martwego jest najbardziej lecznicza soli na świecie jest znana z właściwości leczniczych np na atopowe zapalenie skóry na łuszczycę i wiele więcej schorzeń.

Ormus ze soli z morza martwego + dwóch innych

Podstawą naszych ormusów jest sól z morza martwego, to ona jest fundamentem naszych produktów.Wyjątkiem jest ORME Liczne badania nad tą substancją wskazują, że jest ona nadprzewodząca i jest zdolna do przenoszenia i przekazywania „światła” lub energii elektromagnetycznej. Ormus jest uważany za niezwykle ważny dla budowy ciała w pełnym spektrum. Ormus pierwiastki i minerały pomaga w komunikacji między komórkami ciała i między ciałem a duchem. Wydaje się, że zwiększa jasność umysłu, koncentrację, odmłodzenie, poczucie spokoju i intuicji. Niektóre osoby zgłosiły poprawę widzenia, lepsze trawienie i zmniejszenie objawów menopauzy. Ormus stymuluje eliminację toksyn z organizmu. 

Poprzez eksperymenty ustalono, że ORMUS ma nieodłączne cechy „nadprzewodzące”, ponieważ atomy znajdują się w stanie „wysokiego wirowania”. Jako taki, kiedy Ormus wchodzi do ludzkiego ciała, komunikacja międzykomórkowa wzrasta wykładniczo.

Kiedy każda komórka zostanie zrewitalizowana i komunikuje się w ramach swojej więzi z resztą układu nerwowego, równowaga i zdrowie są łatwiejsze i szybsze. Komórki zostają naładowane, zrewitalizowane i odmłodzone.

Warto odwiedzić nasz artykuł poświęcony działaniu ormus.

Ormus droga do długiego życia.