Najlepszy orme ormus
Autor ormus 0

Magnetyt & Orgonity

Orgonity cuda techniki. 

Jakie są zalety orgonitu?

Skutki orgonitu różnią się w zależności od osoby. Niektórzy odczuwają energię od razu (zwykle jako mrowienie lub uczucie ciepła), podczas gdy dla innych efekty kumulują się. Najczęściej zgłaszane działania orgonitu to:

• Lepszy sen i żywe sny
• Więcej energii
• Zrównoważony nastrój
• Zmniejszona wrażliwość na pola elektromagnetyczne
• Wzrost duchowy i psychiczny
• Zwiększona odporność na chorob

Jakie są zastosowania orgonitu ?

Większość ludzi używa orgonitu w celu zrównoważenia i wzmocnienia pola energetycznego oraz w celu zapewnienia ochrony przed oddziaływaniem pól elektromagnetycznych. Możesz go również użyć do:
• Pogłębienia medytacji
• Przyspieszenia wzrostu roślin
• Usunięcia negatywnej energii w określonym miejscu
• Wzmocnienia intencji i wizualizacji

Orgonity, chi, siła życiowa, prana – subtelne energie

Kiedy Wilhelm Reich odkrył istnienie energii orgonu w latach 30. XX wieku, powiedział, że odkrył kosmiczną energię– wszechobecną energię zbyt subtelną, aby można ją było zmierzyć za pomocą codziennych instrumentów.

Pomysł Rehona na orgon nie jest nowy. Większość ezoterycznych i metafizycznych nauk podkreśla ideę subtelnych energii, które można znaleźć wszędzie – od ludzkiego ciała po otaczające nas powietrze – elementy składowe wszelkiego życia na ziemi. Rzesza nazywała ją orgonem, orgonity w tradycyjnej medycynie chińskiej nazywa się ją Qi, w Ajurwedzie i tantrze nazywa się praną. Wiele alternatywnych metod leczenia, takich jak Reiki i Dotyk kwantowy, wykorzystuje subtelne energie do leczenia nierównowagi w ciele.

Istnieją różnice między różnymi teoriami i cechami subtelnej energii – w szczególności dlatego, że nie można ich zmierzyć za pomocą instrumentów naukowych – zamiast tego pokolenia ludzi o naturalnej lub praktykowanej wrażliwości na subtelne energie zdołały wyczuć sposób, w jaki działają one.

Oto podstawowe właściwości energii orgonu według Wilhelma Reicha:

  1. Materiały organiczne przyciągały i utrzymywały energię orgonu.

  2. Nieorganiczne materiały metalowe przyciągały, a następnie szybko je odpychały.

  3. Wypełnia całą przestrzeń i jest wszędzie.

  4. Jest wolny od masy i jest pierwotną, kosmiczną energią.

  5. Wnika w materię, ale z różnymi prędkościami.

  6. Pulsuje, jest obserwowalny i mierzalny.

  7. Ma silne powinowactwo i przyciąganie do / przez wodę.

  8. Jest naturalnie gromadzony w żywym organizmie poprzez spożywanie pokarmów, oddychanie i przez skórę.

Teraz główna sentencja działu

Orgonity i piasek magnetytowy może posłużyć do ładowania ormus, jak wiadomo ormus może tracić energie by go wzmocnić wystarczy wsadzić ormus do kamieni magnetytowych lub też piramidy miedzianej z orgonitem by go wzmocnić. Ormus powinien tak odstać około kilku dni. Moim zdaniem najbardziej skuteczną ,metodą jest włożenie ormus do piasku magnetytowego pod piramidą miedzianą z orgonitem. To jest najmocniejszy i najlepsza metoda naładowania ormusu.