Ormus orme najlepsze produkty
Autor ormus 0

Działanie ormus

Działanie ormus fizyczne i duchowe. Na poziomie duchowym Ormus podnosi wibrację użytkownika, często aktywując kundalini . Monoatomowa struktura przenika do każdej komórki ludzkiego ciała, podnosząc ją do wyższej częstotliwości. Niektórzy opisują działanie ormus jako proces podwyższenia wytrzymałości na rozciąganie ciała komórkowego. Z powodu tej wyższej częstotliwości użytkownicy często zgłaszają doświadczenia niezamierzonej telepatii, widzenie aur i pól energetycznych, świadome sny i natychmiastowe manifestacje.

Dawkowanie m state

Przyjmowanie Ormusa pogłębi zrozumienie, w jaki sposób myśli manipulują rzeczywistością. Barry Carter opisuje to jak wykrzykiwanie: „Kocham cię!” do Wielkiego Kanionu. Ze względu na ogromny rozmiar kanionu minie kilka chwil, zanim usłyszysz echo odbijające się echem „kocham cię”. Carter wyjaśnia: „Tym, którzy nie zwracali uwagi, mogą dojść do wniosku, że istnieje osoba, która ich kocha. To samo dotyczy stwierdzenia„ Nienawidzę cię! ”. Ta osoba może pomyśleć, że jest inna istota, która jej nienawidzi. Jednak gdy dana osoba bierze Ormus ta transakcja zachodzi znacznie szybciej. To tak, jakby osoba natychmiast usłyszała echo. W takim przypadku osoba jest znacznie mniej prawdopodobna pomyśleć, że to inna osoba wypowiadająca takie frazy,

Działanie ormus orme wzmacniacz emocji

Działaie Ormus jest również znane jako wzmacniacz emocji. Jednak użytkownik odczuwa przed przyjęciem substancji, po wypiciu toniku doświadczy powiększonej wersji tego uczucia. Z tego powodu użytkownicy powinni zachować ostrożność podczas picia Ormus, ponieważ może to potencjalnie stworzyć negatywne wrażenia. Producenci Ormus zdecydowanie zalecają odtrucie organizmu, a także umysłu i ducha, zanim zaczną przyjmować Ormus.

Ormus odtruwa

Wiadomo jednak, że Ormus sam w sobie jest środkiem odtruwającym. Jeśli twoje ciało zawiera toksyczne pierwiastki, Ormus będzie działał, aby usunąć toksyny. Chociaż tak się dzieje, wiele osób zgłasza efekt Herxheimera lub „efekt kryzysu uzdrawiającego”. Dla tych, którzy doświadczają tej nierównowagi, nie martwcie się i zauważcie, że to jest po prostu wasze ciało, które odzyskuje równowagę; synchronizują się lewa i prawa półkula mózgu. Może to wywołać rodzaj „chwiejnego” uczucia, gdy dwie półkule mózgu zaczynają się ze sobą harmonizować. W końcu poczujesz się lepiej.

Ormus efekty fizyczne

Mówi się, że na poziomie fizycznym Ormus wzmacnia układ odpornościowy i naprawia wszelkie uszkodzenia DNA, które dana osoba mogła zgromadzić przez całe życie. Zwiększa tempo gojenia się organizmu i wzmacnia siłę fizyczną. Użytkownicy zgłaszali, że wyszczerbione zęby lub ubytki naprawiły się po zażyciu  Ormus. Inni twierdzą, że spożycie Ormusa szybko wyleczyło ich rany lub złamane kości.

Ponieważ Ormus jest istotnym składnikiem życia w organizmie, innym skutkiem ubocznym picia Ormus jest działanie otrzewne (czasami zwane „uthing”) lub działanie przeciwstarzeniowe na skórę, włosy i paznokcie. Niektórzy użytkownicy przyjmują tonik i używają go miejscowo, stwierdzając, że plamy starcze, zmarszczki i inne choroby skóry z czasem zanikają. Z tego powodu Ormus jest czasami nazywany eliksirem życia; odwrócenie lub przynajmniej spowolnienie procesu starzenia.

Wreszcie mówi się, że Ormus wprowadza stan spokoju i jasności. Wprowadza użytkowników w stany fal theta w mózgu to działanie ormus jest potwierdzone w artykule ormus opinie, poprawiając w ten sposób intuicję. Ten stan mózgu jest często końcowym produktem głębokiej medytacji i wiele osób twierdzi, że jest w stanie wejść w ten stan (podczas medytacji) niemal natychmiast po spożyciu Ormusa. Takie stany mózgu są związane ze zwiększoną inteligencją i pamięcią. Zasadniczo Ormus nadprzewodzi ludzką myśl. Z tego powodu użytkownicy mogą doświadczyć głębokiego, przysłowiowego szumu świadomości, którego wysokość waha się od subtelnego szumu na czole do intensywnych dźwięków insektoidów, których można doświadczyć w głębi lasu (lub podczas doświadczeń halucynogennych / enteogennych).

Kiedy jednak wszystko jest powiedziane i zrobione, ważne jest, aby przyjmować Ormus, aby pozostać krytycznym w procesie myślenia. Chociaż jest wielu zwolenników tej substancji, jest też wielu przeciwnych. Jeden z krytyków zauważył, że „Sir Lawrence Gardner był zwolennikiem Ormusa i nie uchroniło go to przed śmiercią na raka”. Zatem zdrowa równowaga i zrozumienie obu stron sporu jest oczywiście bardzo ważne.

Polecamy artykuł właściwości ormus.