Najlepszy orme ormus
Autor ormus 0

Jak stosować dawkować ormus

Zaktualizowano artykuł 3 lipca 2021

Jak stosować dawkować ormus wiele osób zadaje sobie to pytanie. Należy zacząć od faktu że ormus nie posiada wszystkich badań i nie możemy go oferować jako suplement diety czy artykuł spożywczy. Zdajemy sobie sprawę że wiele osób i tak spożywa ormus tak więc dla bezpieczeństwa postanowiliśmy napisać artykuł na temat stosowania inaczej dawkowania ormus.

Dawkowanie ormus 

Ormus jest koncentratem tak też należy do niego podejść tak więc ormus z soli należy rozpuścić w szklance wody lub też wody z cytryną tak jest zalecany. Proporcje ormus to łyżeczka na szklankę wody dwa razy dziennie. To jest bezpieczna dawka jaka można spożyć. 

Ormus ze złotem jest już inna kategoria i należy dawkować go z rozwagą. Ormus ze złotem zawiera złoto koloidalne dlatego też stosuje się mniejsze proporcje. Bezpieczna dawką jest pół łyżeczki ormusu rozcieczyc w szklance wody lub wody z cytryną. 

Ormus z soli morza martwego  śmiało  można  dawkować  dużą łyżeczkę 2x dziennie,rozcieńczając z wodą lub z wodą  i cytryną. 

Ormus z Borem  dawkujemy  2 x dziennie po lyżeczce 2x dziennie również  rozcieńczyć  z wodą  lub wodą  z cytryną. 

Zawiesina jest najlepsza postacią do spożycia. 

ORME to już inna półka i liga z kategori ormus.  Sposób użycia to 5 mililitrów preparatu należy rozcięczyc w szklance wody lub wody z cytryną. 

Sposób użycia ormus dla roślin

Ormus należy rozcieczyć w proporcji od 3 do 5 kropel na szklankę wody, wspaniale preparat działa jako nawóz, wspomaga wzrost roślin i poprawia ogólna kondycje rośliny. Owoce są większe i zawierają więcej nektaru niż tradycyjną metodą podlewania czy nawożenia. 

Musimy pamiętać fakt iż w nadmiarze wszystko szkodzi, z dawkowaniem nie wolno przesadzić, można znaleźć więcej informacji jak pięknie rośliny rosną po aplikacji ormus jako nawozu. 

Więcej informacji na temat działania ormus można znaleźć w artykule.

Mamy nadzieję że te odpowiedzi pomogą wielu osobą jak stosować dawkować ormus , zdajemy sobie sprawę że wiele osób szuka informacji na temat stosowania ormus lecz w Polsce jest nadal mało informacji na ten temat. Ten krótki artykuł pomoże Państwu.