Najlepszy orme ormus
Autor ormus 0

Jak stosować dawkować ormus

Jak stosować dawkować ormus wiele osób zadaje sobie to pytanie. Należy zacząć od faktu że ormus nie posiada wszystkich badań i nie możemy go oferować jako suplement diety czy artykuł spożywczy. Zdajemy sobie sprawę że wiele osób i tak spożywa ormus tak więc dla bezpieczeństwa postanowiliśmy napisać artykuł na temat stosowania inaczej dawkowania ormus.

Dawkowanie ormus 

Ormus jest koncentratem tak też należy do niego podejść tak więc ormus z soli należy rozpuścić w szklance wody lub też wody z cytryną tak jest zalecany. Proporcje ormus to łyżeczka na szklankę wody dwa razy dziennie. To jest bezpieczna dawka jaka można spożyć. 

Ormus ze złotem jest już inna kategoria i należy dawkować go z rozwagą. Ormus ze złotem zawiera złoto koloidalne dlatego też stosuje się mniejsze proporcje. Bezpieczna dawką jest pół łyżeczki ormusu rozcieczyc w szklance wody lub wody z cytryną. 

Zawiesina jest najlepsza postacią do spożycia. 

ORME to już inna półka i liga z kategori ormus.  Sposób użycia to 5 mililitrów preparatu należy rozcięczyc w szklance wody lub wody z cytryną. 

Sposób użycia ormus dla roślin

Ormus należy rozcieczyć w proporcji od 3 do 5 kropel na szklankę wody, wspaniale preparat działa jako nawóz, wspomaga wzrost roślin i poprawia ogólna kondycje rośliny. Owoce są większe i zawierają więcej nektaru niż tradycyjną metodą podlewania czy nawożenia. 

Musimy pamiętać fakt iż w nadmiarze wszystko szkodzi, z dawkowaniem nie wolno przesadzić, można znaleźć wiele informacji jak pięknie rośliny rosną po aplikacji ormus jako nawozu. 

Mamy nadzieję że te odpowiedzi pomogą wielu osobą, zdajemy sobie sprawę że wiele osób szuka informacji na temat stosowania ormus lecz w Polsce jest nadal mało informacji na ten temat. Ten krótki artykuł pomoże Państwu.