Autor ormus 0

Złote panaceum

Złote panaceum pochodzi od greckich bogini panaceum Panacea. Panaceum jest to środek który zastrzeżono (na przykład) do leczenia wszystkich chorób .

To był w przeszłości poszukiwany preparat przez alchemików miał to  związek z eliksirem życia oraz kamieniem filozoficznym , mitycznej substancji, która pozwoliłaby transmutacji wspólnych metali w złoto .

Ormus nazywany złote panaceum

Ormus a dokładniej  ORME to jedna z opcji  nazywana  złotym panaceum ze względu  na działanie  i zawartość. ORME  zawiera  pierwiastki  szlachetne  z grupy  platynowców.

Preparat  uznaję  się  iż  może  leczyć  wiele  chorób.

ORME  pozyskuje  się z gleby , dzięki  transmutacji  uzyskuję  się  złoto, iryd rodium,platyne i wiele wiele więcej  pierwiastków.

Preparat  jest nazywany  eliksirem  życia,  owocem z drzewa życia  czy też  kamieniem filozoficznym. W świecie  alchemi  w Egipcie  można znaleźć  wzmiankę  o złotej  łzie  z oka horusa . Polecamy artykuł  ormus w starożytności

Chlorek złota i chloryn sodu

Można  znaleźć  informację  na temat preparatu:

MMS Chloryn Sodu  + CHLOREK ZŁOTA Au

Czy chloryn sodu połączony  z chlorkiem złota jest złotym  panaceum  ?

Ciężko  powiedzieć, sporo osób  testowało mieszankę  lecz  bez większych  efektów.

O to dokładne zalecane  dawkowanie :

8 dnia 2:2 krople 2 razy dziennie
9 dnia 3:3 krople 2 razy dziennie
10 dnia 4:4 krople 2 razy dziennie
Od 11 dnia 5:5 kropli 2 razy dziennie

Kurację  stosuje się maksymalnie przez 120 dni.

Pojawiły  się  informację  że  mieszankę  najlepiej  przygotować  1 do 1. Zalecana mikstura to po upływie 8 dnia, czyli np 4 krople chlorynu sodu  połączyć  z 4 kroplami chlorku złota, czekamy aż  powstanie reakcja około  60 sekund i dolewamy  pół  szklanki wody.

Dawkę  można  delikatnie zwiększać  lecz z rozwagą. Na chwilę obecną ciężko  wyrazić  opinię  na ten temat.

Pytanie jest tylko czy to bezpieczne i czy rzeczywiście działa ?

Podsumowanie: Mamy dwa preparaty, pierwszy to ormus który rzeczywiście  poprawia wzrost  roślin  i działa  skutecznie. David Hudson wydał  8,8 miliona dolarów  na badania i analizę substancji. Wyniki badań wyszły niesamowite i zaskakujące.

Skolei  mamy również chlorek złota oraz chloryn sodu. Uważam że  mamy jeszcze  za mało  informacji  na ten temat lecz zwiastuje to dobrą  nowinę i nadzieję  na odnalezienie  kamienia filozoficznego. 

Myślę  że ORME na ten moment  daje większą  nadzieję i możliwości .