Złote panaceum

Złote panaceum pochodzi od greckich bogini panaceum Panacea. Panaceum jest to środek który zastrzeżono (na przykład) do leczenia wszystkich chorób .

To był w przeszłości poszukiwany preparat przez alchemików miał to związek z eliksirem życia oraz kamieniem filozoficznym , mitycznej substancji, która pozwoliłaby transmutacji wspólnych metali w złoto .

Ormus nazywany złote panaceum

Ormus a dokładniej ORME to jedna z opcji nazywana  złotym panaceum ze względu na działanie  i zawartość. ORME zawiera pierwiastki szlachetne  z grupy  platynowców.

Preparat uznaję się iż może  leczyć wiele chorób.

ORME  pozyskuje  się z gleby , dzięki  transmutacji  uzyskuję się złoto, iryd rodium,platyne i wiele wiele więcej  pierwiastków.

Preparat  jest nazywany  eliksirem  życia,  owocem z drzewa życia  czy też  kamieniem filozoficznym. W świecie  alchemi w Egipcie można znaleźć wzmiankę  o złotej łzie z oka horusa . Polecamy artykuł  ormus w starożytności

Polecamy przeczytać  na temat ormus w naszych  artykułach działanie ormus lub też właściwości ormus.

Chlorek złota i chloryn sodu

Można znaleźć informację na temat preparatu:

MMS Chloryn Sodu  + CHLOREK ZŁOTA Au

Czy chloryn sodu połączony  z chlorkiem złota jest złotym  panaceum  ?

Ciężko powiedzieć, sporo osób testowało mieszankę  lecz bez większych efektów.

O to dokładne zalecane dawkowanie :

8 dnia 2:2 krople 2 razy dziennie
9 dnia 3:3 krople 2 razy dziennie
10 dnia 4:4 krople 2 razy dziennie
Od 11 dnia 5:5 kropli 2 razy dziennie

Kurację stosuje się maksymalnie przez 120 dni.

Pojawiły  się  informację  że  mieszankę  najlepiej  przygotować  1 do 1. Zalecana mikstura to po upływie 8 dnia, czyli np 4 krople chlorynu sodu połączyć  z 4 kroplami chlorku złota, czekamy aż powstanie reakcja około  60 sekund i dolewamy pół szklanki wody.

Dawkę  można  delikatnie zwiększać  lecz z rozwagą. Na chwilę obecną ciężko wyrazić opinię na ten temat.

Pytanie jest tylko czy to bezpieczne i czy rzeczywiście działa ?

Podsumowanie: Mamy dwa preparaty, pierwszy to ormus który rzeczywiście  poprawia wzrost  roślin  i działa  skutecznie. David Hudson wydał  8,8 miliona dolarów  na badania i analizę substancji. Wyniki badań wyszły niesamowite i zaskakujące.

Skolei  mamy również chlorek złota oraz chloryn sodu. Uważam że  mamy jeszcze  za mało  informacji  na ten temat lecz zwiastuje to dobrą  nowinę i nadzieję  na odnalezienie  kamienia filozoficznego. 

Myślę  że ORME na ten moment  daje większą  nadzieję i możliwości .

ormus:

Komentarze (1)

  • Witam, stosuję ormus i chlorek złota aczkolwiek na chwilę obecną chlorek AU + MMS i na 100% odczuwal dużą poprawę zdrowia (mam postępujące reumatologiczne zapalenie stawów,) ból był okropny od tygodnia widzę poprawdę, łatwiej wstaję z łóżka nie czuję przewlekłego ból, który mi towarzyszył non stop.
    Proszę słuchać zaleceń, przedewszystkim pozbyć się srebrnych plomb, nie stosować vitamin utleniajacych przede wszystkim vit C ,ograniczyć kawę albo wyeliminować.
    Życzę każdemu poprawy zdrowia bo na prawdę wiem co to znaczy być na opiodach i agonii. Dziś z czystym serem i sumieniem mogę polecić.
    Ewa

This website uses cookies.