ORME ormus gold orginalny ormus wedłóg patentu Davida Hudsona
Autor ormus 0

Ormus ORME wypalany

Ormus ORME wypalany czym jest ? jaka jest różnica pomiędzy ormus z gleby a preparatem z soli z morza martwego ? Preparat z soli zawiera nie wiele pierwiastków z grupy platynowców a oto fakty w naszym artykule porównanie Ormus ORME.

Ormus z soli morza martwego

Ormus z soli morza martwego to bogactwo minerałów. Sól z morza martwego znana jest ze swoich właściwości leczniczych. Skład jaki znajduje sie w soli morza martwego można znalezć na wielu stronach, miedzy innymi w soli morza martwego znajduje się :

 • Magnez
 • Mangan
 • Wapń
 • Selen
 • Jod
 • Cynk
 • Miedź
 • Żelazo

I wiele wiele innych minerałów. Z naszej analizy wynika iż owa wspomniana sól nie zawiera licznych ani też znaczących pierwiastków z grupy platynowców. Na początku artykułu znajduje się link do artykułu z porównaniem.Fakt jest taki iż ormus z soli morza martwego dalej jest świetnym preparatem bogatym w minerały oraz śladowe ilości pierwiastków stanowi alternatywę do pobudzania świadomości.

Ormus ORME wypalany

ORMUS ORME wypalany jest o wiele cięższym preparatem do wykonania. Potrzebny jest już specialistyczny sprzęt oraz odczynniki. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo dwa takie preparaty Ormus ORME orginalny potwierdzony przez jednego z chemików Davida Hudsona oraz Ormus z pyłu wulkanicznego. W artykule porównawczym można zaobserwować iż wypalany ormus zawiera znacznie, podkreślamy słowo znacznie więcej pierwiastków z grupy platynowców.

FAKTY dotyczące wypalanego ormus

Wypalany ormus przechodzi długi proces przygotowywaczy, w artykule prawdziwy ormus znajdą Państwo zdjęcie naszego materiału. David Hudson opisywał że materiał powinien wyglądać jak szkło i tak też wygląda nasz materiał. Efektem końcowym jaki powstaje jest galaretka o której również wspomina David Hudson.

Efekt końcowy jak określił David Hudson “galaretka”

Wypalany preparat przechodzi długi proces, pierw tworzony jest materiał teromojadrowy. Potem następują kolejne procesy a w efekcie produkt końcowy czyli ORME. Fakt jest taki iż by stworzyć materiał teromojadrowy musi powstać silna reakcja która wpłynie na preparat i pozwoli wydobyć wszystkie minerały oraz pierwiastki. Dzięki temu procesowi wiemy iż wyciągnęliśmy wszystko to co jest cenne z surowca.

ORME oraz ormus z pyłu wulkanicznego oferowany przez nas jest najbardziej naturalnym preparatem na rynku ponieważ pierwiastki z grupy platynowców znajdują się w paśmie krzemionki, co sprawia iż organizm wchłania tyle pierwiastków ile potrzebuję nadmiar zostaje wydalony z organizmu. I takim sposobem staje się on najbardziej naturalnym preparatem.

ORME z czystego złota

Ormus by mógł działać właściwie potrzebuje nie tylko złota lecz całej gamy pierwiastków z grupy platynowców takich jak:

 • Iryd
 • Rodium
 • Rod
 • Pallad
 • złoto

I inne z grupy platynowców.

Wielu sprzedawców na świecie oferują złoto wykonane metodą elektrolizy o wysokim ppm, twierdząc że jest to monoatomowe złoto alchemiczne. To zdecydowanie mit ! Trzeba zrozumieć fakty .

Materiał musi przejść reakcję i należy zmienić strukturę atomową, nazywanym jak wcześniej wspomnieliśmy materiałem termojądrowym. Metody elektrolizy dają zawsze ten sam rezultat, powstaje koloidalne złoto nazywane nanoczasteczką w większym lub też mniejszym stężeniu jakim określa się ppm.

Musimy pamiętać że Pan David Hudson wydał 8,8 miliona dolarów na badania nad preparatem . Dysponował najlepszymi chemikami, metoda elektrolizy którą sprzedawcy nazywają monoatomowym złotem niestety nią nie jest.