Ormus
21 maja 2020 Autor ormus Wyłączono

Co to jest ORME ORMUS ?

Zaktualizowano artykuł 31 grudnia 2022

Co to jest ORME znany też jako Ormus

Co to jest ORME ORMUS?  ORMUS wytwarzany jest z soli, ORME pierwotnie wytwarzany się z gleby lub metalu szlachetnego. W pojeciach słownych chodzi o jedno i to samo. Zacznijmy historię od początku, kto by pomyślał, że ukryty od dawna sekret jednego z najcenniejszych metali na świecie znajdzie się wśród skromnej ziemi pustyni w Arizonie. Pewnego dnia w 1975 roku wielkiego odkrycia dokonał człowiek o imieniu David Radius Hudson, który na zawsze zmieni sposób, w jaki odnosimy się do złota ORME. Według badań, które nastąpiły po fatalnych ustaleniach Davida. Złoto stało się dla nas o wiele więcej warte niż kiedykolwiek wcześniej. 

David Hudson urodził się w zamożnej rodzinie rolniczej. Odziedziczył około 7 000 akrów ziemi w dolinie Yuma i Phoenix w Arizonie, gdzie uprawiał uprawy bawełny od lat 60. XX wieku. Pustynia może być bardzo trudnym miejscem do uprawy roślin. Nie tylko nie ma własnej naturalnej gleby, ale w niektórych miejscach na ziemi Dawida zawierała nawet związki, takie jak czarne zasady, które hamują wzrost roślin. 

ORME odkrycie przez Hudsona

David zaczął uczyć się chemii, aby móc sprostać tym wyzwaniom i naprawić glebę. Mniej więcej w tym czasie postanowił zająć się wydobyciem złota jako hobby. Ponieważ posiadał już tyle niezbędnego sprzętu i miał ziemię znaną z przechowywania metalu. Złożony proces mycia potrzebny do wyciągnięcia poszerzył jego wiedzę na temat chemii. 

W trakcie tego procesu zaczęło się dziać coś niezwykłego. Proces chemiczny, którego używał, był w stanie oddzielić złoto od skały, ale kiedy złoto stopiło się razem, tworząc większe kawałki, stworzyło to również kolejny tajemniczy związek. Początkowo było to bardzo frustrujące dla Davida, ponieważ spowodowało utratę dużej części złota, więc zaczął rozwiązywać problem.

Hudson zaczął podejrzewać, że było więcej elementów niż tylko złoto. Jeden z ludzi Dawida, z którym współpracował, zasugerował mu, aby przeczytał o badaniach przeprowadzonych przez Radziecką Akademię Nauk nad platynowymi elementami zgrupowanymi. Ta informacja zainspirowała go do przeprowadzenia profesjonalnych testów próbek. Analiza próbki została wysłana do laboratorium naukowego na Uniwersytecie Cornell, z którego wynik odczytano jako krzemian glinu. 

telomeraza dna 1

Ormus a raczej ORME monoatomowe złoto

David nie był zadowolony z tego wyniku i kontynuował badania tej tajemniczej substancji. Zatrudnił lokalnego naukowca o nazwisku Siegfried Brimmer do przeprowadzenia badań laboratoryjnych tego związku. Wykorzystując próbkę, która została odpowiednio wyodrębniona, postanowili spróbować czegoś nowego; wykroczyły one poza standardowy czas stosowany w testach cieplnych metali. Wyniki były zdumiewające. Gdy metal się zagotował, odczyty związków faktycznie zaczęły pokazywać różne metale platyny na niemożliwie wysokich poziomach! Przetestowali to w kółko z tymi samymi wynikami. 

Kiedy próbowali zważyć próbkę, wydarzyła się kolejna niemożliwa rzecz. Waga tej substancji zmieniałaby się w górę i w dół na skali, gdy reagowała na otaczające ją powietrze. Nie można było uzyskać dokładnej wagi, gdy był wystawiony na działanie powietrza. Hudson wynajął więc zaawansowany sprzęt zwany termiczną analizą grawimetryczną, który uszczelniałby próżniowo i mierzył masę próbki – bez obecności powietrza.

Ormus dzialanie

Nikt nie mógł przewidzieć, co będzie dalej. Zgodnie z wszelkimi normalnymi standardami ta maszyna z najwyższej półki powinna rozwiązać problem i zapewnić dokładną wagę próbki. Ponieważ jednak próbkę wystawiono na bardzo wolno zmieniające się temperatury w komorze ciśnieniowej, maszyna pokazała radykalnie różne odczyty masy. Najbardziej zaskakujące było odczyt, który pokazał, że próbka nie tylko stała się lżejsza od powietrza, ale także częściowo spowodowała zniknięcie ciężaru pojemnika żaroodpornego! 

Oryginalny ORME oraz ormus – czym jest ORME 

Jak to możliwe? Okazuje się, że substancja jest nadprzewodnikiem, a kiedy zmienia temperaturę, buduje się i zapada w polu magnetycznym. Jest w stanie tymczasowo zniknąć, ponieważ może faktycznie wejść w rezonans z pierwotną energią pola punktu zerowego, w którym istnieje cała czasoprzestrzeń. Nazwał tę nową substancję ORME, akronimem Orbitalnie Przestawionych Elementów Monatomicznych. Dlatego wyrafinowana substancja stała się popularnie znana jako ORME lub Monatomic Gold.W toku dalszych badań odkryto, że Ormus można znaleźć w całej naturze, a nawet w strukturze mózgu zwierząt. Inne elementy można również znaleźć w stanie wysokiej wibracji ORME. Dzięki starannej pracy Davida i jego zespołu, a także innych współczesnych naukowców. Odkryto że złoto monoatomowe może przynieść korzyści zdrowiu ludzkiemu zarówno na poziomie fizycznym, jak i duchowym. Chociaż możliwe jest, że monoatomowe złoto było znane starożytnym Egipcjanom i alchemikom jako eliksir życia lub Kamień Filozoficzny. Dopiero niedawno przywrócono mu świadomość poprzez odkrycie Davida Hudsona.

szyszynka

Działanie ORME – właściwości 

Działanie ORME – poprawia samopoczucie, niweluje stres i stany depresyjne oraz zmniejsza odczuwanie obciążenia organizmu toksycznymi czynnikami cywilizacyjnymi.

Synchronizuje półkule, uaktywnia inteligencję, wyostrza zmysły, poprawia refleks, podnosi koncentrację i wydajność umysłową, wydolność fizyczną i stymuluje naprawę DNA.

Przy systematycznym stosowaniu wydłuża telomery, czyli odmładza biologicznie, „przedłuża życie”, leczy bezsenność oraz usprawnia działanie układu immunologicznego.

Ponadto rozwija komunikację, zachowania społeczne, zdolność wyrażania myśli i uczuć, oczyszcza umysł oraz znosi blokady psychiczne związane ze sferą seksualności.

Można powiedzieć, że ORMUS jest nietuzinkowym polepszaczem pracy ludzkiego mózgu i ludzkiej świadomości