orme scaled
3 września 2021 Autor ormus Wyłączono

Czy ormus jest bezpieczny?

Zaktualizowano artykuł 16 marca 2022

Czy ormus jest bezpieczny ? Wiele osób zadaje to pytanie. Zdecydowanie tak, wiele osób stosujący preparat opisuje niesamowite efekty działania. Ormus to bogactwo minerałów .

Zaczniemy od początku wyjaśniając jak działa i co wiemy na temat bezpieczeństwa ormus..

ORMUS aktywacja DNA/RNA

Spożywające go osoby, aktywują cały swój system komórkowy DNA/RNA, który nie tylko odblokowuje prawdziwy potencjał ich fizycznego ciała, ale także stymuluje ich świadome i podświadome umysły.

Odnosimy się do tego, w jaki sposób codzienne spożywanie Ormusa pomaga ludzią w każdym aspekcie ich życia, od zwiększania czujności umysłowej, przez rozwijanie siły fizycznej i wytrzymałości, po promowanie dobrego zdrowia.

Ormus jest w rzeczywistości prawdziwą substancją odkrytą przez naukę kilkadziesiąt lat temu. Ponieważ mówi się, że równoważy obie półkule mózgu. A zatem pozwala na „uczenie się całego mózgu”, jest on konsumowany przez ludzi na całym świecie. Którzy szukają bezpiecznych i legalnych sposobów na zwiększenie swojego IQ. A liczby używające go rosną z każdym dniem, ponieważ coraz więcej ludzi o nim słyszy.

Co więcej, zwiększenie IQ to tylko wierzchołek góry lodowej. Jeśli chodzi o to niezwykłe odkrycie naukowe, które, przyznajemy, brzmi jak coś z odcinka Z Archiwum X.

Jak dotąd przeprowadzono niewiele badań naukowych głównego nurtu nad dziwną substancją. Ale nawet jeśli jedna dziesiąta tego, co mówią zwolennicy białego złota, jest prawdą, potencjał ludzkości jest niezwykły.

Wstępne badania wykazały, że jest on pomocny w wielu różnych dziedzinach, w tym w rolnictwie, inżynierii i lotnictwie. Na przykład uniwersytety przeprowadziły małe badania w celu oceny wpływu Ormusa na różne owoce i warzywa, a wyniki są imponujące. Rolnicy i hodowcy na całym świecie zgłaszali również zwiększony wzrost upraw, orzechów, owoców i warzyw w wyniku stosowania Ormusa.

sahasrara czakra korony

Właściwości naukowe na temat ormus

Ormus to złożony koncentrat pierwiastków chemicznych. Oprócz złota zawiera szereg innych metali, w tym rod, iryd, miedź i platynę. Mówi się, że metale te istnieją w stanie monoatomowym lub stanie m – niezwykłym wysokospinowym stanie materii. W którym metale nie tworzą wiązań ani kryształów, ale pozostają pojedynczymi atomami.

Nawiasem mówiąc, nienaukowa nazwa Ormus odnosi się do faktu, że po przetworzeniu przypomina sproszkowany preparat lub też zawiesinę.
Pierwiastki w stanie M występują naturalnie w wodzie morskiej, a czysta sól morska w wodzie morskiej jest odpowiedzialna za te rzadkie, wysokospinowe cząstki. Mówi się, że właściwości Ormusa są również obecne w większości skał, a także w drzewach.

Ponadto różni badacze niezależnie twierdzili, że znaleźli elementy Ormusa osadzone w strukturze DNA zwierząt i roślin, a także w ludzkim mózgu, skórze, paznokciach, włosach, krwi i we wszystkich narządach.

W ostatnich latach wymyślono różne metody pozyskiwania pierwiastków Ormus – z których najprostsza i najczęstsza polega na odpowiednim łączeniu wody oceanicznej, ługowej i destylowanej. Mówi się, że ta metoda jest tak prosta, że ​​może ją wykonać każdy w swoim własnym domu.

Domniemane formuły lub przepisy zostały opublikowane na różnych stronach internetowych. Jednak nie jest jasne, czy te formuły prowadzą do tych samych pierwiastków Ormus, które odkrył David Hudson.

Ormus Online jako jedyny sklep posiada orginalną recepturę potwierdzona przez jednego z chemików Davida Hudsona. Produkty takie jak ORME ormus orginalny oraz Ormus z pyłu wulkanicznego to orginalne i pewne produkty . Masz wątpliwości ? sprawdź ormus orme porównanie

Czy ormus jest bezpieczny ?

Czy ormus jest bezpieczny ? Powyższe dodowdy powinny jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie.