orme scaled
22 lutego 2021 Autor ormus Wyłączono

Jak stosować dawkować ormus

Zaktualizowano artykuł 24 stycznia 2023

Jak stosować dawkować ormus wiele osób zadaje sobie to pytanie. Należy zacząć od faktu że ormus nie posiada wszystkich badań. Nie możemy go oferować jako suplement diety czy artykuł spożywczy. Zdajemy sobie sprawę że wiele osób i tak spożywa ormus tak więc dla bezpieczeństwa postanowiliśmy napisać artykuł na temat stosowania inaczej dawkowania ormus.

Dawkowanie ormus 

Ormus jest koncentratem tak też należy do niego podejść. Ormus z soli należy rozpuścić w szklance wody lub też wody z cytryną tak jest zalecany. Proporcje ormus to łyżeczka na szklankę wody dwa razy dziennie. To jest bezpieczna dawka jaka można spożyć. 

Ormus ze złotem jest już inna kategoria i należy dawkować go z rozwagą. Ormus ze złotem zawiera złoto koloidalne dlatego też stosuje się mniejsze proporcje. Bezpieczna dawką jest pół łyżeczki ormusu 2x dziennie rozcieczyc w szklance wody lub wody z cytryną. 

Ormus z soli morza martwego  śmiało  można  dawkować  dużą łyżeczkę 2x dziennie. Rozcieńczając z wodą lub z wodą  i cytryną. 

Ormus z Borem  dawkujemy  2 x dziennie po lyżeczce 2x dziennie. Również  rozcieńczyć  z wodą  lub wodą  z cytryną. 

Zawiesina jest najlepsza wchłanialną postacią. 

ORME to już inna półka i liga z kategori ormus.  Sposób użycia to 5 mililitrów preparatu należy rozcięczyc w szklance wody lub wody z cytryną. 

Ormus

Sposób użycia ormus dla roślin

Ormus należy rozcieczyć w proporcji od 3 do 5 kropel na szklankę wody. Wspaniale preparat działa jako nawóz, wspomaga wzrost roślin i poprawia ogólna kondycje rośliny. Owoce są większe i zawierają więcej nektaru niż tradycyjną metodą podlewania czy nawożenia. 

Musimy pamiętać fakt iż w nadmiarze wszystko szkodzi. Z dawkowaniem nie wolno przesadzić, można znaleźć więcej informacji jak pięknie rośliny rosną po aplikacji ormus jako nawozu. 

Więcej informacji na temat działania ormus można znaleźć w artykule.

Mamy nadzieję że te odpowiedzi pomogą wielu osobą jak stosować dawkować ormus. W sposób bezpieczny i rozsądny. Zdajemy sobie sprawę że wiele osób szuka informacji na temat stosowania ormus lecz w Polsce jest nadal mało informacji na ten temat. Ten krótki artykuł pomoże Państwu.