Ormus orme najlepsze produkty

ORMUS ENG

Co to jest Ormus

ENG “Ormus jest substancją, która pobudza nie tylko ciało, ale i również pobudza energię kundalini, naprawia komórki DNA, wpływa na nasz układ immunologiczny”- tak naukowcy oceniają jego działanie. Posiadamy w naszym sklepie oryginalny produkt potwierdzony przez chemika Davida Hudsona o nazwie ORME, czyniąc nasz sklep niepowtarzalnym w Europie gdzie w procesie jego wytwarzania wykorzystujemy minerały i pierwiastki pochodzące z ziemi. Monoatomowe złoto zawiera w sobie pierwiastki z grupy platynowców. Uważamy iż stan energii punktu zerowego ORME  jest w stanie przenieść się w pole energetyczne naszego ciała. Wspomniany efekt  ten uzyskuje się poprzez rezonans lub bezpośrednie sprzężenie z komórkowymi polami energetycznymi.

Reasumując, głównym efektem wydają się być subtelne prądy energetyczne nazywane (CHI) ciała, które przemieszczają się wzdłuż meridianów akupunktury i przepływają przez centra energii naszych czakr.

W medycynie orientalnej wszelkie blokady przepływu energii CHI są uważane za przyczynę chorób. Tak więc zwiększony przepływ energii CHI może skutkować lepszym zdrowiem oraz długowiecznością. Kolejną możliwą hipotezą dotyczącą poczucia zwiększonej energii jest to, iż zawiesina nano-minerałów  i pierwiastków działa jako katalizator transportu energii do naszych komórek. Prawdopodobne jest również, iż system wytwarzania darmowej energii zostanie porwany przez połączenie z punktem zerowym.

Ormus
Ormus oraz ORME w ormus-online.pl

Ormus określany jako eliksir życia, substancja, która kryje w sobie wiele tajemnic. ORME – Orbitally Rearranged Monoatomic Elements. Monoatomowe złoto, mikrocząsteczki złota wywołały niemałe kontrowersje. Na przykład rośliny nie chorują, plony są dwa razy większe, odnotowuje się, iż ludzie stosujący ormus “zdrowieją z ciężkich i niewyleczalnych chorób.” Badamy tę substancję z nadzieją na odnalezienie kamienia filozoficznego, dlatego napotkaliśmy na naszej drodze chemika Pana Hudsona, który zdradził nam jak zrobić doskonały preparat. Alchemicy nazywają orme złotą łzą z oka horusa, ponieważ pierwiastki zawarte w substancji są w postaci monoatomowej, inaczej nazywanymi m-stanem materii.

Produkty które oferujemy są opisywane w artykułach które udostępniamy na naszym blogu. David Hudson opisywał że materiał wygląda jak szkło, zapraszamy do artykułu który przectawia opisywany materiał. Również Hudson opisuje iż substancja nad którą pracował wygląda jak galaretka, to również udostępniamy na naszym blogu. Spełniamy wszystkie kryteria które zostały przectawione , jednoznacznie udowodniamy iż posiadamy jako jedyni orginalny i prawdziwy preparat .

Zebraliśmy dla Państwa informacje, opinie, wywiady, badania na temat preparatu abyście mogli Państwo zapoznać się z opiniami. Zapraszamy do naszego sklepu, gwarantujemy doskonały ORMUS !

Ormus

Orme

 Monoatomowe złoto – to znany od 2000 lat eliksir kryjący się pod wieloma nazwami. 

Naukowe odkrycie, to krok do przyszłości

ORME o badanie naukowe wskazujące klucz do zdrowia

1 %
Wsparcie
1 %
Jakość
1 %
KORZYŚĆ
1 %
Gwarancja
Adres

Gorzów Wielkopolski

ul. Sikorskiego 26/8

Otwarcie sklepu

Całą dobę przez 7 dni w tygodniu

Kontakt

Telefon: 502654547
Email: kontakt@ormus-online.pl