29 kwietnia 2021 Autor ormus Wyłączono

Jaki ormus wybrać

Zaktualizowano artykuł 2 września 2022

Jaki ormus wybrać –  to pytanie  zadaje  nam sporo klientów . Postanowiliśmy  iż  napiszemy  artykuł  na temat produktów z ormusem.

Ormus zawiesina czy w proszku

Ormus w proszku czy zawiesinie  ? pierwsze  pytanie jakie usłyszeliśmy  od na szych  klientów. Odpowiedź  brzmi  że  zdecydowanie zawiesina. Preparat w zawiesinie szybciej  się wchłania w nasz organizm . Proszek  trzeba rozpuścić . Mamy kontakt  z chemikiem  Davida Hudsona który  również  twierdzi że  zdecydowanie lepszą  formą  jest zawiesina.

Jaki ormus wybrać ?

W ofercie posiadamy bogaty  wybór produktów ormus oraz nasz wyjątkowy  ORME z oryginalnej receptury  Davida Hudsona.

 

Ormus ze złotem – ormus wzbogacony  o złoto  koloidalne, nie mieszamy kilku  koloidów ponieważ  wiąże  się  to z pewnym  ryzykiem. Stężenie  koloidu  50 ppm dzienną sugerowaną  dawką  jaka jest zalecana  to 5 mililitrów przy obecnym stężeniu. Trzeba uważać  by nie przekroczyć  owej dawki. Mieszając  koloidy  zmniejszamy  dawkę  koloidow  do minimum tak więc  działanie  jest dość  ubogie w właściwości. Oczywiście chyba że  ktoś  doda duże  stężenia  nie przemyślanie  i dawki koloidow będą  przekraczały  normę,   wtedy wiąże  się  to z odkładaniem  nanocząsteczek  na nerkach i wątrobie.

Ormus-ze-zlotem

Ormus z soli morza  martwego  – to naturalny i pozbawiony produkt koloidow, zawiera naturalnie  to co skrywa w sobie  sól  z morza martwego.

Ormus-z-soli-morza-martwego scaled

Ormus z borem – ormus który został  wzbogacony  o bor który  jest bardzo ważny  dla każdego  człowieka. Pierwiastek ten wspomaga osteoporozę  jak i koncentrację.

Ormus ze srebrem scaled

Ormus ze srebrem – Srebro cieszy się popularnością  w medycynie niekonwencjonalnej. Srebro działa  antywirusowo oraz antygrzybicznie . Sposób  produkcyjny jest się podobny jak złota.

Ormus mix soli scaled

Ormus mix soli – to połączenie  trzech bardzo  dobrych  soli o których  opisywał  Barry Carter.

Orme pylu wulkanicznego scaled

Orme pylu wulkanicznego

ORME – wyjątkowy  preparat  z oryginalnej receptury  Davida Hudsona wytworzony  z gleby,  najlepszy oraz mocny produkt.

Wybór preparatu ormus

Osobiście  uważamy  że  ORME  jest wyjątkowy  i mocny  a co więcej  pochodzi  z recepty Davida Hudsona.  To czyni  nasz preparat wyjątkowym  i jedynym  w swoim  rodzaju.  Każdy preparat  zawiera  coś  wyjątkowego  i tu zostawiamy Państwu  wybór.

Jeśli Państwo zastanawiają się  jakie działanie ormus posiada zapraszamy do artykułu.

Mamy nadzieję  iż ten artykuł  pomoże  Państwu  w wyborze odpowiedniego produktu.