orme scaled
31 maja 2020 Autor ormus Wyłączono

Badania ormus

Zaktualizowano artykuł 6 lutego 2022

Badania ormus – Dr Roger Taylor, BVSc, sugeruje, że mało znana seria elementów może poprawić glebę i zwiększyć plony . Również poprawić zdrowie ludzi i zwierząt

Ormus to zestaw elementarnych substancji, o których wcześniej nie wiadomo, które mają nadzwyczajny korzystny wpływ na życie roślin, zwierząt i ludzi.

Najbardziej bezdyskusyjne wyniki pochodzą z suplementacji Ormusa na niektórych uprawach. Na przykład drzewo orzechowe, traktowane substancją przez kilka lat, urosło ponad dwukrotnie więcej niż nietraktowane drzewa kontrolne. Produkuje także sześciokrotnie masę orzechów włoskich, które są wielkości pomarańczy mandarynki.

Wnikliwe badania i analizy Dr. Rogers

Historia Ormusa zaczyna się pod koniec lat 70., kiedy hodowca bawełny z Arizony, David Hudson. Wykonał pełną ilościową analizę elementarną na swojej glebie. Teren wulkaniczny w tym regionie miał niezwykłe właściwości, a podstawowa skała była znana z metali szlachetnych. Analitycy byli zaskoczeni znalezieniem frakcji, która sprzeciwiała się badaniom: nie miała ona właściwości metalicznych ani reakcji chemicznych.

Próby wykazały, że materiał reagował inaczej po podgrzaniu lub schłodzeniu: pierwiastki zniknęły spontanicznie. Po rozszerzeniu ciepła, aby nadać badanemu materiałowi „dłuższe spalanie”. Zaczęły pojawiać się metale szlachetne, których wcześniej tam nie było.

David opatentował te substancje i nazwał je orbitalnie uporządkowanymi elementami mono-atomowymi – w skrócie Ormes. Obecnie nazywanymi Ormusami. Odkrycia wyraźnie wymagały dalszych badań, więc zatrudnił chemików, aby pomogli rozwiązać zagadkę. Wyniki zostały teraz szczegółowo opisane w jego patencie na ekstrakcję Ormusa w oczyszczonej postaci. Wygłosił również szereg publicznych wykładów i właśnie z oglądania tych filmów dowiedziałem się po raz pierwszy.

Wskazują badania że ormus jest we wszystkim

Ormus jest obecny we wszystkich żywych materiach, glebach, wodach, a nawet w powietrzu. Jednak podczas życia na Ziemi większość z nich została prawdopodobnie wypłukana do morza. Pozostawiając gleby i większość wód słodkich wyczerpanych, co wyjaśnia, dlaczego suplementacja ma tak zdumiewające skutki.

Moje własne doświadczenia ze stosowaniem Ormusa w kontrolowanych próbach wykazały prawie dwukrotny wzrost moich plonów ziemniaków i marchwi. 16 funtów łuskanej bobu z jednego rzędu, wielu marchewek na jeden funt i buraka ważącego dwa funty i dziesięć uncji.

Oprócz znacznie zwiększonej produktywności, inne korzyści obejmują: większą odporność na szkodniki, suszę i zimno; wcześniejsze dojrzewanie; dłuższy okres trwałości i zwiększona zawartość składników odżywczych, takich jak cukry, białka, minerały i witaminy.

Ukrywanie faktów o monoatomowym zlocie.

Jednak żaden artykuł na ten temat nie pojawił się w żadnym czasopiśmie naukowym. Twierdzenia Davida są tak trudne, że nawet opóźniłem pisanie na ten temat w nadziei na potwierdzenie akademickie. Chociaż wydaje się, że nie są prowadzone żadne oficjalne badania, grupa naukowców i osób świeckich pracuje nad tym zagadnieniem od wielu lat.

Bez możliwości uzyskania finansowania lub oficjalnego pomieszczenia laboratoryjnego udało im się odtworzyć przynajmniej niektóre z roszczeń. Ich prace, wraz z pracami Davida, zostały podsumowane w wielu artykułach przez badacza Barry’ego Cartera .

Ormus może pomóc światu

Jakie wnioski można wyciągnąć do tej pory? Dzięki temu odkryciu wkraczamy w nowy i złożony obszar, ale wciąż jesteśmy nisko na krzywej uczenia się. Rzeczywiście można powiedzieć, że otwiera się zupełnie nowy rozdział w dziedzinie fizyki, chemii i biologii. Wydaje się teraz ponad wszelką wątpliwość, że wiele cennych (i niektórych nie tak cennych) metali, w tym miedź i złoto, może istnieć w zupełnie innym stanie, w którym nie są metaliczne.

Świat już teraz odczuwa poważne niedobory żywności, a wraz ze wzrostem liczby ludności sytuacja znacznie się pogorszy. Dzięki znacznemu zwiększeniu wydajności rolnictwa ekologicznego ORME może pomóc przekonać władze do odejścia od inżynierii genetycznej i chemicznie wspomaganej trasy, która jest tak destrukcyjna.

Ormus umożliwia roślinom lepsze wykorzystanie już obecnych minerałów, a zatem może być wykorzystany do rewitalizacji zubożałych gleb. Tak mało związku jest wymagane, że można go rozpylać z powietrza na duże obszary, takie jak pustynia lub zdegradowany las. Co więcej, chociaż całkowite oczyszczenie jest trudne i kosztowne, według patentu Davida, istnieją sposoby na zrobienie kruchego, ale równie przydatnego koncentratu z wielu innych źródeł. W szczególności proces wydobywania go z wody morskiej jest tak prosty i tani, że każdy może to zrobić, nawet przy minimalnym zapleczu laboratoryjnym.

Ponieważ jednak aspekty naukowe są tak egzotyczne, jest mało prawdopodobne, aby Ormus w najbliższym czasie uzyskał uznanie akademickie. A ponieważ produkcja wody morskiej jest tak łatwa, nie może być opatentowana i opłacalna dla dużych korporacji. Rzeczywiście z tego powodu mogliby traktować to jako zagrożenie.

Potrzebne badania preparatu monoatomowego

Dlatego to od nas zależy – lud; potrzebujemy odpowiednich badań statystycznych *. Tylko dzięki tym instytucjom akademickim i rządowym można w pełni przekonać do zwrócenia uwagi. Czy czytelnicy mogą dać mi znać o szkołach ogrodniczych lub w inny sposób, którzy mogą być gotowi przeprowadzić pewne próby, dla których byłbym w stanie dostarczyć próbki?

* Niedawno opublikowano raport z Louisiana State

  Roger Taylor ma doktorat z immunologii i założył Brytyjską Radę ds. Badań Immunobiologicznych na Uniwersytecie w Bristolu, gdzie kierował pracą głównie nad tolerancją immunologiczną. Roger spędził ostatnie 18 lat samodzielnie badając naukowe podstawy subtelnej energii .

19 maja 2020 Autor ormus Wyłączono

Badania Ormus