31 sierpnia 2020 Autor ormus Wyłączono

Zdrowa woda ormus

Zaktualizowano artykuł 6 lutego 2022

Woda ormus

Jak wiadomo zdrowa woda jest najważniejszym aspektem tworzenia ormus i nie tylko monoatomowego złota. Jak stworzyć, przygotować dobra  zdrowa wode ?  Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w tym artykule, więc zaczynajmny.

Pierwszą rzeczą jako powinniśmy zrobić to pozyskanie czystej zdrowej wody. Jak to zrobić? Są dwa wyjścia, znać miejsce gdzie można pozyskać czysta źródlana zbadana wodę lub stworzyć taka wodę.

Osobiście znalazłem źródło wody która jest czysta jak łza, zawiera wiele MINERAŁÓW. Porównywałem w laboratorium wodę która stosujemy do naszego ormus. To bardzo ważny element ponieważ zanieczyszczona woda zostanie doprowadzona do naszego organizmu a to wiąże się już z konsekwencjami. Koszt badania wody to około 1000 zł warto to zrobić, są inne alternatywne wyjaścia ale nie dadzą nam pewności takie jak elektrody do testowania wody. Kolejnym krokiem lub alternatywa na czysta wodę jest destylacja,  jakie wody są najbardziej wartościowe? Rosa oraz DESZCZÓWKA.  Wiadomo jest ze woda deszczowa czy rosa jest zanieczyszczona tak więc trzeba ją oczyścić po przez destylacje. Wedłóg opisanych schematów deszczówkę należy destylować około 7 x by mieć pewność że woda zostanie dobrze destylowana, można również wykorzystać metodę mrożenia wody, ta  technikę chyba już zna wielu. Uważam że destylacja jest bardzo skuteczna i naturalna. Woda deszczowa jak i Rosa to cenione źródło wody nawet w alchemię tak więc uważam że to najlepsza alternatywa na dobrą wodę.  Zdrowa woda to zdrowe nasze życie powinniśmy o tym pamiętać. Teraz pytanie jak pozyskać lub wzmocnic taka wodę? Przypuśćmy ze mamy czysta źródlana wodę co teraz?  Warto zakupić neodymowy magnez polecam osobiście taki do 500 kg, warto znaleźć puszke metalową taka jak np są zupy. Kładziemy magnez pod puszke wlewamy wodę mieszamy po 2 godzinach że środka puszki pozyskujemy około 10 mililitrów minerałów z owej wody. Dokładnie że środka należy pozyskać tą wodę, jak to możliwe, puszka i magnez tworzą jedno pole, minerały które występują będą ingerowac z magnezem i kumulować się na środku puszki. W takim przypadku należy pozyskać około 10 mililitrów wody z każdego 300 mililitrów.