unnamed 1
31 października 2020 Autor ormus Wyłączono

Właściwości złota koloidalnego

Zaktualizowano artykuł 6 lutego 2022

Złoto koloidalne, właściwości złota koloidalnego,

Właściwości złota koloidalnego : złoto koloidalne składa się z małych, mikroskopijnych cząstek złota zawieszonych w wodzie destylowanej lub innej cieczy. Inną nazwą złota koloidalnego jest nanozłoto. Pojawia się jako czerwona lub żółta ciecz. Korzyści płynące ze spożywania złota były znane naszym przodkom od czasów starożytnych. Uważali, iż regularne przyjmowanie złota odmładza stan zdrowia.

Starożytni Rzymianie używali złota do leczenia problemów skórnych.

Obecnie różne badania naukowe przyniosły wystarczające dowody na poparcie tego twierdzenia. W rezultacie korzyści ze złota koloidalnego są obecnie szeroko znane i jest stosowane jako lek alternatywny w leczeniu różnych dolegliwości.

Korzyści ze złota koloidalnego


Korzyści zdrowotne wynikające ze stosowania złota koloidalnego

Zasadniczo zalety polegają na tym, iż złoto koloidalne można bezpiecznie stosować zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie.

Drobne cząsteczki złota z koloidu łatwo przenikają przez błony komórkowe i skutecznie działają na rzecz złagodzenia objawów wielu zaburzeń zdrowotnych. Kilka korzyści omówiono poniżej:

Złoto koloidalne jest używane do łagodzenia bólu stawów i zapalenia spowodowanego zapaleniem stawów. Działa dobrze nawet w tych przypadkach reumatoidalnego zapalenia stawów, gdzie obrzęk stawów powoduje sztywność i wpływa na ruchomość stawów. Regularne przyjmowanie powoduje złagodzenie bólu i przywrócenie prawidłowego ruchu stawów w bardzo krótkim czasie.

Dostępny jest również złoty krem ​​koloidalny, który można stosować miejscowo w celu złagodzenia bólu stawów.

Złoto koloidalne działa jako naturalny stymulant dla komórek naszego organizmu. W ten sposób poprawia przekazywanie sygnałów elektrycznych między komórkami nerwowymi w mózgu oraz zwiększa czujność umysłową i poprawia koncentrację.

Stosowanie i właściwości złota koloidalnego

Stwierdzono, że gdy jest stosowany jako suplement regularnie przez jeden miesiąc, poziom IQ osoby znacznie się poprawia. Udowodniono, że jest korzystny dla osób, które borykają się z problemami, takimi jak brak koncentracji i utrata pamięci, ponieważ złoto koloidalne przywraca zdrowe funkcjonowanie mózgu.

Złoto koloidalne działa kojąco na napięte nerwy. Z tego powodu, kiedy ludzie zaczynają przyjmować złoto koloidalne, odczuwają w sobie spokój. Ten uspokajający efekt zapewnia dużą ulgę od stresu psychicznego. W rzeczywistości stosowanie złota koloidalnego w leczeniu objawów depresji i lęku przyniosło wspaniałe rezultaty.

Złoto koloidalne


Był stosowany jako lek alternatywny w innych problemach związanych z mózgiem, takich jak choroba Parkinsona.

Przybiera na wadze, gdy układ pokarmowy nie funkcjonuje prawidłowo. Niestrawiony pokarm pozostawiony w jelitach jest często odpowiedzialny za zwiększenie masy ciała. Przyjmowane złoto koloidalne poprawia proces trawienia i zmniejsza otyłość.

Od XIX wieku jest stosowany w leczeniu alkoholizmu. Obecnie jest stosowany w leczeniu innych form uzależnień, takich jak nikotyna, narkotyki, kofeina itp.

Roztwór złota koloidalnego jest stosowany miejscowo w postaci maści w leczeniu różnych chorób skóry. Obejmuje egzemę, infekcje grzybicze, wysypkę skórną, rany, oparzenia skóry i tak dalej. Jest stosowany jako składnik produktów przeciwstarzeniowych do pielęgnacji skóry. Regeneruje komórki, przywraca ich normalne właściwości elastyczne i poprawia stan skóry.

Kiedy jest podawany ludziom cierpiącym na choroby zagrażające życiu, okazuje się, iż przedłużyło ich życie. Jest to możliwe, ponieważ energetyzuje komórki naszego ciała i sprawia, iż ​​są również zdrowe.

Złoto koloidalne stosowane jest między innymi do ormus. To najlepsze połączenie złota oraz minerałów i pierwiastków w jednym preparacie to kompozycja wręcz idealna. Polecamy Serdecznie.

Inne zastosowania złota koloidalnego obejmują leczenie niektórych rodzajów raka, takich jak rak prostaty i rak jajnika, w alternatywnych terapiach. W tym stanie do organizmu pacjenta wstrzykuje się niewielką ilość złota w celu kontrolowania wzrostu komórek rakowych.

Zasadniczo złoto koloidalne jest z natury nietoksyczne i nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

Jednak nadmierne spożycie może prowadzić do zatrucia złotem, które jest szkodliwe dla zdrowia.

Źródło fotografii: https://www.shutterstock.com/