ormus ze zlotem 1
5 kwietnia 2021 Autor ormus Wyłączono

Ormus Gold

Zaktualizowano artykuł 6 lutego 2022

Ormus Gold  to nic  innego  jak ormus z soli morza  martwego  z dodatkiem  złota  koloidalnego. Wytwarzanie  ormus i łączenie  go ze złotem  może  odbywać  się na kilka sposobów.

Ormus Gold – wytwarzanie

Proces  wytwarzania  Ormus Gold  powinien być przemyślany,  ważne  jest dobranie  odpowiedniego złota . Nasz ormus wytwarzany  jest  ze złota  z płaską cząsteczka co wiąże  się z dość drogą  inwestycją. Używamy  złota  50 ppm. Możemy  na życzenie  klienta zrobić  Ormus Gold 500 lub 800 ppm, lecz wiąże  się to z większymi  wydatkami.

Rozcieńczanie złota  z ormus

Równie ważnym  elementem  jest wiedza,  na temat  jak i ile  dodać  złota,  na przykład na 1 litr preparatu. Należy  wyliczyć  ile spożywamy preparatu  jednorazowo i ile  znajduję  sie  w nim  złota koloidalnego.  To bardzo  ważny  aspekt  ponieważ złoto  koloidalne ma określoną  wchłanialność  na dobę.

Sugerowaną dzienna dawką  jaką  można spożyć  to 5 mililitrów  na dobę. Podkreślamy  że  to bardzo  istotny element ponieważ tu chodzi o nasze zdrowie, preparat  ma nam pomóc  a nie zaszkodzić.

Ormusy i złoto koloidalne

Monoatomowe złoto  z dodatkiem koloidu AU  zwiększa działanie  samego złota  które  samo w sobie wspomaga w leczeniu wielu chorób . Polecamy obejrzeć  nasz produkt ormus  ze złotem gdzie  opisujmy właściwości złota jak i samego preparatu.

Wiele osób stosując ormus ze złotem opisuje jego lecznicze właściwości oraz działanie.

Toksyczność Ormus Gold w nadmiarze

Wszystko w nadmiarze szkodzi możemy polecić  artykuł dawkowanie ormus. Musimy  pamiętać że  ormus  zawiera  złoto  koloidalne więc  w nadmiarze szkodzi, działa  toksycznie. Koloidy  to nanoczasteczki które  są  praktycznie  nie widoczne  ale wciąż zbyt  duże  by mogły  się wchłaniać  całkowicie.

Wybierajmy pewne źródła do zakupu naszego monoatomowego złota .