orme scaled
20 maja 2020 Autor ormus Wyłączono

Orme czyli ormus łącznie minerałów i pierwiastków

Zaktualizowano artykuł 31 grudnia 2022

Orme polączenie z borem

Orme jako sama substancja połączona z borem  który może pomóc na problemy związane z osteoporozą i problemami kostnymi. Taka posiada opinie wśród naukowców ale i nie tylko. Postaramy się opisać to dokładnie jak działa ormus połączony z borem. Ormus to niesamowity preparat mamy nadzieję że kiedyś zostanie on dostrzeżony.

Dzielimy dwa preparaty ormus oraz ORME. Ormus wzbogacony borem, złotem,srebrem oraz ORMES zawierający naturalny krzem możemy również orme wzbogacić o dotadkowy bor.

Ormus z soli i ORME z gleby

Musimy pamiętać o ważnym aspekcie, mianowicie ormus wytwarzany jest ze soli. Najczęściej z soli morza martwego ale i również z soli celtyckiej, z jeziora słonego itp. ORMES To minerały i pierwiastki z pochodzenia z gleby lub metali szlachetych. Proces wytworzenia znacznie się różni.

 

Czym jest Bór w ormus lub orme

Dr. ROGGERS opisuje “Bor w orme dla funkcjonowania organizmu jest bardzo ważnym pierwiastkiem. Przede wszystkim pełni istotną rolę w wielu procesach życiowych, jakie zachodzą w ludzkim ciele. Pierwiastek ten ma bardzo duży wpływ na poprawę pamięci i funkcji intelektualnych. Sama jego obecność w codziennej diecie gwarantuje lepszą koncentrację i szybkość reakcji. Dodatkowo może poprawiać koordynację ruchową. Bor wpływa również na metabolizm minerałów i witamin. Chroni przed nadmiernym gromadzeniem się fluoru i pomaga w jego usuwaniu. Bor ułatwia wchłanianie witaminy D i odpowiada za utrzymanie odpowiedniego poziomu wapnia w organizmie. To ostatnie sprawia, że bor traktowany jest jako część profilaktyki leczenia osteoporozy, a także złamań kości. Pierwiastek ten w naturalny sposób zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu szkieletowego, łagodzi stany zapalne kości i stawów, a także wzmacnia i buduje mięśnie.

Silne właściwości Boru w substancji Ormus lub ORME

Pierwiastek ten wykazuje silne właściwości przeciwwirusowe, grzybobójcze i antybakteryjne. Dzięki czemu wzmacnia system odpornościowy i przyspiesza gojenie się ran orme z borem jest, idealnym wyborem.

Mniej znane właściwości boru wiążą się z jego wpływem na hormony: stymulację produkcji testosteronu i normalizację poziomu estrogenu. Zatem męskich i żeńskich hormonów płciowych. Może być tym samym uważamy za naturalny afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn.”

Ormus eliksir znany od 2000 lat

Oferujemy Państwu najlepsze produkty jakie można wytworzyć na wzór który jest nam znany by stworzyć ormus. Staramy się by każda nasza pozycja z ormusem była indywidualna i jedyna w swoim rodzaju.