orme scaled
6 czerwca 2020 Autor ormus Wyłączono

Ormus David Hudson

Zaktualizowano artykuł 1 września 2022

Ormus odkryty przez David Hudsona znany jako Monoatomowe zloto  jest subtelnym eliksirem znanym od wieków. Badania nad monoatomowym zlotem zapoczatkowal farmer, David Hudson wydał miliony dolarów nad badaniem substacji ormus która okazała się tak naprawde znaną od wieków.

Odkrycie i analiza Davida Hudsona ORME ORMUS

Jest to nadprzewodnik w temperaturze pokojowej, wykazuje cechy wytwarzania energii i może odbierać, zapisywać i uwalniać światło / informacje / energię bez strat.

Działanie ormus zaskakuje ludzi na całym swiecie, rozpoczął badania ormus David Hudson w 80-tych latach.

 • Jego elektrony wiążą się z antyelektronami i tworzą pasma światła przeciwnego pędu, które obracają się wokół owalnego jądra.
 • Jednocześnie tworzy lekki wir Prana, który spiralnie krąży wzdłuż podwójnej helisy przez jądro atomu i równa się energii kundalini.
 • Tworzy wokół siebie niezależne zerowe pole magnetyczne (pole Meissnera), które równa się Mer-Ka-Ba ludzi. Mer-Ka-Ba to lekkie ciało ludzi (z Egiptu: MER = pasma światła połączone ze sobą i obracające się w przeciwnych kierunkach, KA = energia życia i ducha, BA = dusza / MER-KA-BA = Moc duchowa życia i duszy stapiają się razem i tworzą jedność, która tworzy jasne pasma, które obracają się w przeciwnych kierunkach i pokonują przestrzeń i czas).
 • Złoto Monatomowe istnieje tylko do 5/9 na poziomie fizycznym.
 • Czyste złoto monatomowe lewituje w określonych warunkach w polu magnetycznym Ziemi.
 • Nie zużywa się, a jego funkcja i trwałość są wieczne

Działania ormus są znane już od 2000 lat

Według grupy alchemików, którzy przyjmowali Złoto Monatomowe przez kilka lat i którzy rozdawali je i testowali w duchowym związku, jest ono wchłaniane do ciała po zabraniu. Ponadto Monatomic Gold zwiększa przewodnictwo energetyczne DNA nawet 10.000 razy. Fakt potwierdzony badaniami laboratoryjnymi.

Ta grupa była w stanie monitorować następujące reakcje fizjologiczne i energetyczne, które odpowiadają starożytnym opisom w pismach, tradycjom (z Egiptu, Biblii, Wed i Alchemii) (niektóre z tych informacji możemy potwierdzić na podstawie własnego doświadczenia).

Wiele energetycznych procedur testowych (kinezjologia, jasnowidzenie, subtelne wyczuwanie, channeling, radiestezja itp.) Klasyfikuje złoto monatomowe jako „rewelacyjne”!

 • Proces starzenia jest odwracany przez energetyczną naprawę wadliwych programów DNA. Działa młodzieńczo i przedłuża żywotność DNA.
 • Uszkodzone komórki lub dysfunkcje energetyczne są regenerowane (nawet komórki mózgowe).
 • Układ hormonalny jest silnie aktywowany energetycznie, zwłaszcza grasicę, szyszynkę i przysadkę mózgową.
 • Przepływ światła kwantowego / fotonów w nerwie i układzie południka jest zintensyfikowany i stale zwiększany.
 • Moc samoleczenia została znacznie poprawiona.
 • Nadprzewodnictwo DNA jest ulepszone, a jego przepływ energii wzrasta nawet 10.000 razy.
 • Rozpoczyna się intensywne emocjonalne czyszczenie i stabilizacja.
 • Pojawia się znacznie poprawiona wydajność i odporność na stres.
 • Jesteś bardziej wyśrodkowany i znacznie bardziej stabilny.
 • Jesteś bardziej świadomy rozwiązań niż problemów, ponieważ wyraźniej widzisz siebie i na zewnątrz.
 • Efekty manifestacji myśli są zwiększone.
 • Inteligencja rozwija się na wyższy poziom ducha.
 • Częstotliwość czakr i ciał jest podwyższona.
 • Świadomość jest poszerzona, a zdolności mentalno-duchowe są aktywowane.
 • Energia Kundalini wzrasta harmonicznie.
 • Przebudzone są potencjały „nadprzyrodzone”
 • Lewitujące właściwości Monatomic Gold prowadzą do ogólnego podniesienia jakości życia i świadomości na wszystkich poziomach (fizycznym, emocjonalnym, umysłowym, duchowym)

ORMUS David Hudson nazwał białym proszkiem zlota

Pierwiastki monatomiczne to substancje opisane w starożytnych tekstach tajemniczych, które wspierały nas w obecnych czasach transformacji (do 2012 r. I później) oraz w związanych z nią wewnętrznych procesach alchemicznych i które prowadzą do dobrego „końca”. Pomaga nam osiągnąć i zrealizować długo ogłoszony „Nowy Eon” powszechnej świadomości!

Podstawowe efekty elementów monatomowych są identyczne u każdej osoby. Ale indywidualne zmiany, które – subiektywnie odczuwane – są uwalniane, są z pewnością bardzo różne. Zmiany różnią się w zależności od tego, jak ktoś jest już świadomy (uwolnił lub przekształcił gęste energie, medytuje, ćwiczy tajemniczą pracę itd.).

Monatmowe złoto to niemetaliczna, nietoksyczna forma złota o zerowej wartościowości. Monatomic Gold to wysokotemperaturowy nadprzewodnik . Może być wytwarzany alchemicznie z 24-karatowego złota metalicznego. Występuje również naturalnie w niewielkich ilościach w glebach wulkanicznych, wodzie morskiej, purpurowych lub fioletowych skórkach owoców i warzyw oraz niektórych roślin leczniczych, takich jak czerwone winogrona, bakłażan i fiołki. W ostatnich latach niektórzy badacze utożsamiali złoto monatomowe z kamieniem filozoficznym. Złoto monoatomowe było znane i stosowane w Farmakopei Zachodniej Średniowiecznej Alchemii jako „retrospaded Calx of Gold, którego nie można ożywić” [co oznacza, że ​​nie można go przywrócić do stanu metalicznego za pomocą konwencjonalnych procesów metalurgicznych] . Monatomowe złoto jest znane i stosowane w Ajurwedzie jako bhasma złota, które przechodzi test apunarbhavatva lub „test nieodwracalności” . Złoto monatomowe nie jest znane współczesnej zachodniej medycynie alopatycznej i nie należy go mylić z solami złota stosowanymi w medycynie alopatycznej, które wykazują toksyczność metali. Złota monatomowego również nie należy mylić ze złotem koloidalnym, które zachowuje swój metaliczny charakter.

Ormus inaczej znany jako orme

ORME otwiera zupełnie nowy poziom uzdrawiającej mocy odżywiania mineralnego dzięki dodatkowi aktywowanych światłem minerałów zasilających, ulepszających i leczących 4-wymiarowe ciało lekkie. To nadaje zupełnie nowe znaczenie słowu Elektrolit lub „Światło elektryczne”. Są tacy, którzy uważają, że holograficzny świat światła 4D lub świat anielski odgrywa istotną rolę w tworzeniu świata 3D lub fizycznego, działając w pewnym stopniu jako system operacyjny na komputerze dla świata 3D. Wielu uzdrowicieli mówi, że uzdrawiając swoje ciało lekkie, przejawiacie optymalne ciało fizyczne, lub że aktywacja ciała lekkiego jest prawdziwą ścieżką do oświecenia. Podczas gdy z kolei jeśli twoje ciało jasne stanie się niezdrowe lub zablokowane energetycznie, ciało fizyczne może zobaczyć lub doświadczyć jakiejś formy choroby. Krótko mówiąc, minerały ORME są składnikiem odżywczym dla ciała fizycznego,

ORME to stan materii, który powstaje, gdy otwiera się bardzo specyficzne okno w świecie fizycznym, w którym światło lub materia 4-wymiarowa może stać się półstabilna, aby mogła zostać wykorzystana przez fizyczność.

ORME jest jak hybryda 3-wymiarowej fizyczności i 4-wymiarowej fizyczności kwantowej, więc z definicji jest czymś w rodzaju materii 3,5-wymiarowej. W jednym kontekście pojawia się w postaci ziemi jako minerały półprzewodzące. W standardowej nauce mamy minerały w postaci elementarnej. Analizując w teorii ORME istnieje stan ORME lub 3.5-wymiarowa ulepszona forma dla wszystkich standardowych form elementarnych. Na przykład, istnieje standardowa żywiołowa postać wapnia i magnezu, lub trójwymiarowa fizyczna postać elementarnego wapnia i magnezu, i istnieje ORMUS wapń i magnez, lub 3,5-wymiarowa, ulepszona, lekka hybryda, wapń i magnez. Istnieją standardowe żywiołowe złoto, srebro, miedź i platyna oraz ORMUS złoto, srebro, miedź, platyna; i tak dalej i tak dalej.

Zawiesina ormus

Elementy ORMUS lub ORME są identyfikowane przez ich stan M lub formę monatomiczną, co sugeruje, że występują one jako pojedynczy atom i nie muszą dzielić ani wymieniać elektronów z innymi atomami, aby uzyskać stabilność. Są one uaktualniane do stanu 3,5-wymiarowego, dzięki czemu stają się bardziej niezależne. Powodem, dla którego mogą to zrobić, jest to, że elektrony atomów ORME wykazują więcej cech fotonów, cząstek światła lub hybrydy światła i fizyki. W tym kontekście nie są związane ani nie mogą zginać praw stabilności elektronów.

Ormus David Hudson wytwarzał w postaci galaretki.

ORME – związany z Gwiezdnym Ogniem, znany również jako Kamień Filozoficzny, Eliksir Życia, Biały Proszek Złota, Ma-na lub Manna, a nawet potencjalnie Poranna Rosa – jest również skrótem od „Orbitalnie Przestawionych Elementów Monatomicznych”. Wyrażenie to wymyślił David Radius Hudson, który przeprowadził ogromną ilość badań na ten temat (z których podzielił się z tysiącami innych). Słowo ORME – może przypadkowo, a może nie – jest takie samo jak hebrajskie słowo, które oznacza: „Drzewo życia”.

Legendy i historia ORME ORMUS

Jednak – i to jest ważne „jednak” – w odniesieniu do ORME (podobnie jak ORMUS, Biały Proszek Złota, Kamień Filozoficzny, Eliksir Życia, Jedzenie Bogów, Gwiezdny Ogień, Arka Przymierza, Alchemia , Secrets, Transmutation, Biological i inne, i oczywiście, pozdrawiając Broadwaya), na bloku jest nowy dzieciak, nowy rozwój, który naprawdę należy odnotować. Jest to Księga Wodnika, wspaniały traktat o Wielkim Dziele Alchemii. Ponieważ Wielkie Dzieło ostatecznie osiąga takie same umiejętności jak w ORME, ale z zupełnie innego podejścia, obie drogi muszą zostać zbadane.

ORME reprezentuje ogromny obszar tematyczny, obejmujący najnowocześniejszą chemię, fizykę i fizjologię, interpretacje historii sumeryjskiej, egipskiej i innych (Anunnaki, bogowie i boginie starożytnego świata, rodzina Adamsów, „Pierwsza Dyrektywa „Naruszenia, Kroniki Ziemi itp.), Filozofia, święta geometria, Drzewo Życia i Ha Qabala – żeby wymienić tylko bardziej oczywiste związki. Pod wieloma względami ORME jest łącznikiem między tymi wszystkimi przedmiotami – a także całą listą innych niewymienionych tematów.

Badania ormus – orme

Chemia i fizyka pierwiastków monatomowych opisują cechy tych pierwiastków, które stały się znane jako „metale szlachetne”. Te osiem metali obejmuje ruten, rod, pallad i srebro (znane jako „lekka grupa platynowa”), osm, iryd, platyna i złoto (znane jako „ciężka grupa platynowa”).
Te osiem elementów grupy przejściowej i ewentualnie inne, mogą w stanie monatomicznym, super zdeformowanym, wysokim spinie i niskim stanie energetycznym, utracić swoją reaktywność chemiczną i charakter metaliczny – w wyniku czego powstaje stan nadprzewodnictwa – stan rezonansowy wraz z polem magnetycznym Meissnera ( s), pary Coopera i elektrony, które dosłownie zmieniły się w światło (tj. fotony). Te metale szlachetne mają wyjątkową zdolność do pozostawania stabilnymi w formie monatomicznej, co może następnie prowadzić do efektów od Lewitacji (straty masy) po zastosowania Energii Punktu Zero do fundamentalnych efektów biologicznych i fizjologicznych u ludzi. W taki sposób przectawia ormus David Hudson.

Szczególnie ważne jest to, że wszystkie te metale szlachetne mają silne powinowactwo i prawie zawsze występują w stanie naturalnym w połączeniu ze złotem. Z kolei złoto jest najcenniejszym ze wszystkich towarów – „duchową tradycją”, która przetrwała niezliczone pokolenia!

Drugi rozdział Księgi Rodzaju

Na przykład drugi rozdział Księgi Rodzaju (wersja Króla Jakuba) opisuje stworzenie niebios i ziemi, jej populację roślinami, zwierzętami i ziołami, stworzenie i instalację człowieka w Ogrodzie Edenu oraz pojawienie się z ziemi Drzewa Życia i Drzewa Wiedzy Dobra i Zła. Biblia szybko informuje nas, że jest w nich złoto na wzgórzach! „A złoto tej ziemi jest dobre; jest bdellium i kamień onyksowy. ” [Genesis 2-12]

W skali tworzenia nieba, ziemi, Edenu, ludzkości i tak dalej, dlaczego złoto staje się nagle takim priorytetem? Jeśli nauka o ORME jest prawidłowa, złoto wraz z rodem i irydem (i potencjalnie innymi metalami szlachetnymi) może w rzeczywistości być Drzewem Życia. [Zauważ, że w związku z tym Księga Rodzaju 2: 5 – 2:25 jest uważana za pochodzącą z wcześniejszego źródła niż Księga Rodzaju 1: 1 – 2: 4, a zatem może nawiązywać do głębszego znaczenia.]
Książki o alchemii mówią o „białych Powder of Gold ”, Food of the Gods – substancja pochodząca z żółtego złota, która została przekształcona w biały proszek po osiągnięciu stanu monatomicznego. Jest to ta sama forma i może być równoważna z tym samym procesem, w którym Hudson znalazł wszystkie osiem monatomicznych metali szlachetnych.
Dla alchemików „Mistrzowskie dzieło” polegało na przygotowaniu Eliksiru Życia (bdellium?) I Kamienia Filozoficznego (kamień onyksowy?) – lub, mówiąc bardziej anegdotycznie, tradycyjnymi terminami, przekształcają ołów w złoto. [To drugie jest bardziej dywersyjnym zmyśleniem, aby wprowadzić w błąd tych, którzy mają mniej wzniosłe ambicje i którzy nie zostali wtajemniczeni w Tajemnicę.]

Proszek złota – monoatomowe złoto.

W dążeniu do realizacji tego szlachetnego dzieła dawni alchemicy nauczali, że kluczem do sukcesu było „dzielić, dzielić, dzielić…”

Sugestia ta polega na tym, że tylko uwalniając atomy pierwiastka z jego krystalicznej struktury metalicznej wielu atomów tego samego lub różnorodnych pierwiastków, można mieć nadzieję na osiągnięcie ezoterycznego celu alchemików. W efekcie alchemicy najwyraźniej próbowali osiągnąć monatomiczną formę złota i innych cennych pierwiastków – nawet jeśli nie opisaliby tego procesu jako takiego.

ormus David Hudson połączył ORME z hebrajską tradycją Ma-Na lub Manny – również uważaną za Biały Proszek Złota. Co ciekawe, manna oznacza dosłownie: „Co to jest?” Ta fraza znajduje się wielokrotnie w Egipskiej Księdze Umarłych, Papirusie Ani [1]. Historyczne i filozoficzne implikacje obejmują zatem ORME jako część kapłaństwa Melchizedeka i hutę metalurgiczną w Qumran, gdzie znajdowali się Esseńczycy. (Esseńczycy są opisane w [2])

Zrozumieć ormus

Inne odniesienia obejmują mieszankę białego proszku złota w wodzie jako „tego, co wydobywa się z ust stwórcy”, „nasienia ojca w niebie” i Złotą Łzę z Oka Horusa. Ormus David Hudson uważa, że ​​Mojżesz znał tajemnice tworzenia ORME i że Arka Przymierza była jedynie pojemnikiem na ORME. Jako lotne, nadprzewodzące urządzenie elektryczne obecność ORME wyjaśniałaby niewiarygodne właściwości Arki; od lewitacji do „wybuchów niebiańskiego niezadowolenia”. Później w tradycji esseńczyków biały proszek złota zaczął być nazywany „nauczycielem sprawiedliwości”, czymś, co zostało połknięte i zabrane wewnętrznie.

[Ten ostatni punkt podkreśla sens zbliżania się do praktyk duchowych, w tym jedzenia (jak w teorii jedzenia), z głębokim poczuciem bycia w obecności boskości.]

W odniesieniu do Arki, książki Laurence’a Gardnera, Lost Secrets of the Sacred Arka [3] to genialna ekspozycja na temat „niesamowitych objawień niesamowitej mocy złota” i intymnego związku złota z Arką Przymierza. W połączeniu z jego wcześniejszą książką, Genesis of the Grail Kings [4], można uzyskać wiele informacji. Dla wszystkich początkujących te dwie książki to idealna lektura (poczynając od Graala Kingsa).

Zdumiewający rezultat połączenia teorii Anunnaki i ORME doprowadził do prawie nieuniknionego wniosku, że celem Anunnaki po przybyciu na Ziemię było zdobycie elementów monoatomowych w celu ich spożycia, a tym samym możliwości prowadzenia długiego życia. Warto zauważyć, że pierwszą próbą Anunnaki zdobycia złota było wydobycie go z wody morskiej, szczególnie górnych granic Zatoki Perskiej, gdzie spotykają się rzeki Tygrys i Eufrat. Według analiz:  ormus David Hudson pierwotną postać, w której złoto występuje w glebie, jest w stanie monoatomowym.

Ormus ze zlotem

Z perspektywy Ziemi liczni uczeni [w tym Zecharia Sitchin, Laurence Gardner i inni] stwierdzili, że:

 • Istoty pozaziemskie z planety Nibiru przybyły na Ziemię,
 • Ich głównym celem było wydobywanie złota i cennych pierwiastków,
 • Stworzyli ludzkość, aby mieć kogoś do pracy w kopalniach,
 • Zapewnili podstawy cywilizacji swoim pracownikom, aby ich kontrolować,
 • Dostarczyli również naturalny, organiczny odpowiednik ORME, Star Fire, wybranym osobom (tj. Królom i patriarchom, czyli lokalnym menedżerom średniego szczebla), oraz
 • Przekazali wiedzę o znaczeniu ORME, a także o sposobie, w jaki jednostka mogła ją wykonać i zabrać wewnętrznie, do tej samej, bardzo ograniczonej, elitarnej grupy ludzi (uwzględniając w ten sposób ich wyjątkowo długie życie i roszczenia wyższości królów, królowych, monarchów i arystokracji).

Przed użyciem ORME przez ludzi królowie mieli dostęp do Gwiezdnego Ognia, zasadniczo menstruacyjnej krwi „bogiń” Anunnaki. Z powodu długiego życia Bogów i Bogiń – z powodu ich spożycia ORME i być może również czynników genetycznych – ten prosty wlew bogini menstruacyjnej krwi był więcej niż wystarczający, aby przedłużyć życie zwykłych ludzi. Pamiętaj, że Anunnaki, bogowie i boginie mitologii, mogli żyć setki tysięcy lat!

Laurence Gardner [4] napisał: „O faraonach mówiło się, że faraonowie zdobywają swoją boskość, stając się bogami. W czasach starożytnych Sumeru, w czasach pierwotnego rytuału Gwiezdnego Ognia, mówi się, że królowie rodu, karmieni bogatą w hormony esencją bogiń Anunnaki, byli karmieni własnym mlekiem – zwłaszcza mlekiem Isztar.

Ormus Orme Garder sugeruje

Gardner sugeruje również, że „to mleko zawierało enzym szczególnie sprzyjający długowieczności – i najprawdopodobniej był to enzym, który naukowcy genetyczni nazwali telomerazą”. Enzym ten najwyraźniej ma unikalne właściwości przeciwstarzeniowe, ale poza obecnością w nowotworach złośliwych i komórkach rozrodczych, telomeraza zwykle nie ulega ekspresji w tkankach organizmu. „Wydaje się zatem, że gdzieś w naszej strukturze DNA jest genetyczna zdolność do wytwarzania tego enzymu przeciwstarzeniowego, ale potencjał ten został jakoś wyłączony.”

[Co oznaczałoby również możliwość ponownego włączenia go!]

Po powodzi wydawało się, że dostępność Gwiezdnego Ognia (lub ORME) jest mniejsza. Następnie, w czasach Abrahama, Gwiezdny Ogień stał się całkowicie niedostępny, a patriarchowie od Abrahama do Dawida zauważyli, że ich wiek zmniejsza się do tego stopnia, że ​​Dawid żył jedynie tym, co można uznać za normalną długość życia. Jednak w przeciwieństwie do późniejszych patriarchów, żywotność sumeryjskich królów pochodzących z Ar-wi-um (Kain) i Etany trwała na wysokim poziomie. Najwyraźniej zostało to osiągnięte przez zamianę ORME na Gwiezdny Ogień, ale w tym przypadku, tylko jeśli byłeś bhaktą Enki – w przeciwieństwie do Enlila, który odciął swoich uczniów (w tym Abrahama i in.).

WSPÓŁCZESNE MOŻLIWOŚCI ORME

Alchemicy Lapidus i Eirenaeus Philalethes powiedzieli: „Kamień Filozoficzny nie jest kamieniem, ale proszkiem o mocy przekształcania metali nieszlachetnych w złoto i srebro”. Dalej twierdzą: „Kamienia, który ma być transformatorem metali w złoto, trzeba szukać w metalach szlachetnych, w których jest zamknięty i zamknięty.

Nazywa się go kamieniem ze względu na swoją ustaloną naturę i jest odporny na działanie ognia równie skutecznie jak każdy kamień – ale ma wygląd bardzo drobnego proszku, niewyczuwalnego w dotyku, fragmentu zapachu, o sile najbardziej przenikliwy duch, pozornie suchy, a jednak obrzydliwy i łatwo zdolny do zabarwienia blachy. Kamień nie istnieje w naturze, ale musi być przygotowany przez sztukę, w zgodzie z prawami natury. Widzicie więc, że nasz kamień jest wykonany tylko ze złota, ale nie jest to zwykłe złoto. ”

Gardner [4] zapytał: „Biorąc pod uwagę możliwości dzisiejszego postępu naukowego oraz naszą wiedzę o atomach i jądrach, czy (podobnie jak w odległej przeszłości) jest możliwe przekształcenie złota [i innych metali szlachetnych] w słodki smak, biały proszek do spożycia? Czy to możliwe, aby ten proszek przewyższał optymalną wagę złota? Możliwe jest również aby ten sam proszek sam się ważył i ważył mniej niż nic? Czy w takich okolicznościach proszek może zniknąć z pola widzenia w innym wymiarze czasoprzestrzeni, a następnie powrócić do pierwotnego stanu? Odpowiedź na każde z tych pytań brzmi „tak”, ponieważ jest to tajemnica feniksa po Gwiezdnym Ogniu i jest to klucz do ulepszenia linii mesjanistycznej poprzez kamień ognia ”.

Zdrowie to Ormus odkryty przez Davida Hudsona

W wydaniu czasopisma Scientific American z maja 1995 r. Omówiono działanie rutenu (jednego z metali szlachetnych), zauważając, że pojedynczy atom rutenu umieszczony na każdym końcu podwójnej helisy DNA zwiększa przewodność nici 10 000 razy, powodując DNA, które w efekcie stanie się „nadprzewodnikiem”. Na podstawie syntezy dodatkowych dowodów historycznych, filozoficznych, mitologicznych i naukowych David Hudson ustalił, że ORME jest naprawdę „Drzewem życia”. Hudson zauważył w literaturze naukowej (Guidice i in.), Że komórki ludzkie mogą wykazywać nadprzewodnictwo, i że prowadzone są szeroko zakrojone badania nad leczeniem raka i innych chorób metalami szlachetnymi. Te cenne elementy wydają się korygować DNA, dosłownie „płynąc światłem życia” w ciele.
Przegląd Platinum Metals zawiera artykuły omawiające leczenie nowotworów za pomocą platyny, irydu i rutenu. Podobno zastosowanie związku platyny w zmienionym stanie DNA (jak w przypadku raka) spowoduje rozluźnienie DNA i jego poprawienie. Wiadomo, że zarówno iryd, jak i rod mają właściwości przeciwstarzeniowe, że związki rutenu i platyny oddziałują z DNA, a złoto i metale szlachetne mogą aktywować hormonalny układ gruczołowy w sposób, który podnosi świadomość i predyspozycje do niezwykłych poziomów.

Starożytni sprzed tysięcy lat wiedzieli o nadprzewodzącym wpływie metali szlachetnych na naszą świadomość – co nazywali ciałem jasnym (ka), i że zarówno ciało fizyczne, jak i ciało lekkie musiały być karmione. Czyniąc to, możemy również wykorzystać właściwości elementów monatomowych do lewitacji i całkiem możliwe, że aktywują tak zwane „śmieciowe DNA” organizmu, wraz z niewykorzystanym 90 do 95% mózgu!

Orme znany od 2000 lat

Istnieją również dowody na to, że świątynia Hathor na górze Horeb na półwyspie Synaj była zaangażowana w budowę piramid.

Laboratoria piecowe były nie tylko wykorzystywane do dostarczania pożywienia ciałom świetlnym faraonów w tradycji Gwiezdnego Ognia, ale dzięki wykorzystaniu potencjału lewitacji można było z łatwością przenieść masywne bloki piramid. W rzeczywistości biały proszek jest w stanie zginać czasoprzestrzeń, zapewniając przyciąganie grawitacyjne mniejsze niż zero i przenosząc swoją nieważkość na blok kamienia. Jeszcze bardziej egzotycznie Gardner zauważył, że: „Zapieczętowana Komnata Króla [w Wielkiej Piramidzie w Gizie] została w rzeczywistości zaprojektowana jako nadprzewodnik, zdolny do przeniesienia faraona do innego wymiaru czasoprzestrzeni przez Pole Meissnera (polarna aura magnetyczna ciała). ”

Możliwe implikacje istnienia ORME – dodanie białego proszku złota (i innych metali szlachetnych) do „diety” – jest zdumiewające. W oparciu o pełny zakres literatury Davida Hudsona uważa, że ​​człowiek, który prawidłowo spożywa ORME, może spełnić wszystkie marzenia ezoterycznych alchemików, tj .:

 • Aby mieć idealną telepatię,
 • Być w stanie lewitować i bilokować,
 • Poznawajcie dobro i zło, gdy jest ono w pokoju z wami (tj. Jedzcie owoce Drzewa Wiedzy Dobra i Zła),
 • Projektuj swoje myśli w czyimś umyśle,
 • Uzdrowić przez nałożenie rąk i
 • Oczyść lub wskrzesz zmarłych w ciągu dwóch lub trzech dni po ich śmierci.

Owcoc z drzewa życia

Ten ostatni wywodzi się z tradycji Anunnaki polegającej na wskrzeszaniu własnych zmarłych (po ich zejściu do Zaświatów), a także z ewangelii Jezusa Chrystusa.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​cenne pierwiastki występują w ziołach i licznych warzywach. Na przykład winogrona mogą być głównym źródłem. Czter uncja szklanki zamrożonego koncentratu soku winogronowego Concord może dać 127 mg rodu i 48 mg irydu (więcej niż równoważna ilość praktycznie każdej innej żywności). Klucz do stężenia tych cennych metali w winogronach jest najwyraźniej związany z faktem, że korzenie winogron sięgają znacznie głębiej w Ziemię, gdzie najwyraźniej istnieje znacznie lepsze źródło pierwiastków. To wyjaśnia, dlaczego najgłębsze kopalnie na Ziemi są kopalniami złota i dlaczego wulkany są również źródłem. Oznacza to, że wnętrze Ziemi wydaje się być głównym „producentem” tych pierwiastków, a zatem popiół z erupcji wulkanicznej pozostawia pola uprawne pod wiatrem niezwykle żyzne przez lata.

Ormus David Hudson odkrył w tkance mózgowej świń i krów, że ponad 5% masy mózgu suchej masy składa się z rodu i irydu! Gardner w swojej książce Genesis of the Grail Kings [Bantam Books, New York, 1999] zauważa, że ​​„według masy suchej masy ponad 5 procent naszej tkanki mózgowej składa się z irydu i rodu w stanie wysokiego spinu”. Ten ostatni fakt był często pomijany z powodu ograniczeń konwencjonalnych sekwencji testowych, które nie wymagają czasu, aby wyjść poza myślenie, że badanym materiałem jest węgiel, aluminium lub krzemionka.

Oznacza to, że nasza samoświadoma Świadomość może być wynikiem tego, że część naszego mózgu zawiera monatomiczne metale szlachetne w naszych komórkach. To sugeruje nie tylko naturalny stan umysłu heavy metal, ale także sugeruje, że możemy potrzebować spożywać znacznie więcej niż obecnie.

Jak wskazują odkrycia ormus David Hudson wskazał wiele dobroczynnych działań substancji.