Najlepszy orme ormus
Autor ormus 0

Prawdziwy Ormus

Prawdziwy ormus – wiele osób używa tego zwrotu . Pytanie brzmi jak rozpoznać właściwy preparat i jak go sprawdzić.

Prawdziwy ormus mity

Z bardziej popularnych mitów jaki krąży w internecie to fakt iż prawdziwy ormus reaguje na magnez.

Odpowiedź jest dość banalna, magnez reaguje na ładunki dodatnie, natomiast na ujemne nie reaguje. Wniosek jest prosty niektóre metale takie jak: Kobalt,Nikiel,żelazo itp. Reagują na magnez ale np. czyste złoto lub ogólnie grupa platynowców już nie reaguje.

ORME występuje we frakcji nie magnetycznej zaabsorbowany w krzemionce. 

Stan ORME nie jest metaliczny, więc nigdy nie będzie magnetyczny nawet po wysuszeniu.

Tą tezę można łatwo sprawdzić i zweryfikować  poprzez sprawdzenie na jakie metale reaguje magnez neodymowy.

Prawdziwy ormus wnioski

Nie można sprawdzić magnesem czy ormus zawiera metale z grupy platynowców czy też nie. Magnez  wykryje cząsteczki z grupy żelazowców lecz złota  i innych pierwiastków z grupy platynowców już nie.

Reasumując niema możliwości sprawdzenia zawartości platynowców jak tylko badania np. badanie XRF. Ludzie używają  przeróżnych chwytów  marketingowych które wprowadzają ludzi w błąd,  opierających się na niewiedzy ludzkiej.

M stan materii jest nazywany potocznie od zwrotu jednoatomowy 

O to cytat że strony Barrego Cartera:

Nie zostało ostatecznie wykazane, czy  materiały zidentyfikowane przez Davida Hudsona są jednoatomowe, czy nie. Niektórzy naukowcy sugerują, że  mogą mieć postać  jednoatomową.

Ponieważ nie chcemy szkodzić procesowi naukowemu, zdecydowaliśmy się nie nazywać ich monatomami, chyba że ten problem zostanie rozwiązany. Zamiast tego nazywamy je elementami m-state lub ORMUS. Litera „m” w stanie m może oznaczać jednoatomową, mikroglaster lub nawet mannę.

Ormus sam w sobie jest wyjątkowym preparatem, i warto szerzyć informację na jego temat.

Ormus pH 10,78

Przyjęta została norma bezpieczna podczas produkcji ormus, czyli pH 10,78 nie jest to uwarunkowane od siły  preparatu ale bezpieczeństwa. Po przekroczeniu 10,78 może powstać osad Gilcresta, inaczej toksycznych metali ciężkich. Uważa się, że słona woda z Morza Martwego nie wytwarza żadnego osadu Gilcresta. Nie zostało to udowodnione i nie należy tego zakładać.

Oryginalny Ormus

Ormus z soli nie zawiera krzemionki lecz magnez . Według Barrego Cartera m stan materii znajduje się w osadzie z magnezu lecz w bardzo małych ilościach.

Prawdziwy ormus który posiada krzemionke i zdecydowanie więcej platynowców to ormus pozyskany z gleby . Zapraszamy do porównania ormus orme tu możemy porównać dwa preparaty.

Ormus Online jako jedyny sklep w Europie posiada w ofercie prawdziwy ormus potwierdzony przez jednego z chemików Davida Hudsona ORME

Metale zostały zidentyfikowane przez XRF jako głównie Pd i Rh z Au, Pt, Ir.

Tu jesteśmy pewni że posiadamy orginalny produkt czyli Prawdziwy ormus.

Oto fakty: David Hudson opisywał że materiał wyglądał jak szkło: 

Oto materiał wyjściowy naszego ORME, jest dokładnie tak jak to opisał David Hudson. Kolejnym dowodem iż nasz produkt jest prawdziwym ormus em to fakt iż David Hudson opisywał materiał jako galaretkę i tak też wygląda nasz Ormus.

Bezsprzecznie posiadamy oryginalny i prawdziwy ormus a co najważniejsze potwierdzony przez jednego z chemików Pana Hudsona.