Najlepszy orme ormus
Autor ormus 0

Prawdziwy Ormus

Prawdziwy  ormus – wiele osób  używa  tego zwrotu . Pytanie brzmi jak rozpoznać  właściwy preparat i jak go sprawdzić.

Prawdziwy ormus mity

Z bardziej  popularnych  mitów jaki krąży  w internecie to fakt  iż  prawdziwy ormus reaguje na magnez.

Odpowiedź  jest dość  banalna, magnez reaguje na ładunki dodatnie, natomiast na ujemne nie reaguje. Wniosek jest prosty niektóre  metale takie jak: Kobalt,Nikiel,żelazo itp. reagują  na magnez ale np. czyste złoto lub ogólnie  grupa platynowców już  nie reaguje.

ORME występuje we frakcji nie magnetycznej zaabsorbowany w krzemionce.

Stan ORME nie jest metaliczny, więc nigdy nie będzie magnetyczny nawet po wysuszeniu.

Tą tezę można  łatwo  sprawdzić  i zweryfikować  poprzez sprawdzenie na jakie metale reaguje magnez neodymowy.

Jaki wniosek nam  się nasówa?

Nie można  sprawdzić  magnesem czy ormus zawiera metale z grupy platynowców czy też nie. Magnez  wykryje  cząsteczki z grupy żelazowców lecz złota  i innych pierwiastków z grupy platynowców  już nie.

Reasumując niema możliwości  sprawdzenia zawartości platynowców jak tylko badania np. badanie XRF. Ludzie  używają  przeróżnych  chwytów  marketingowych które  wprowadzają  ludzi w błąd,  opierających  się  na niewiedzy ludzkiej.

M stan  materii jest nazywany potocznie od zwrotu jednoatomowy.

O to cytat że strony  Barrego Cartera:

Nie zostało ostatecznie wykazane, czy  materiały zidentyfikowane przez Davida Hudsona są jednoatomowe, czy nie. Niektórzy naukowcy sugerują, że  mogą mieć postać  jednoatomową.

Ponieważ nie chcemy szkodzić procesowi naukowemu, zdecydowaliśmy się nie nazywać ich monatomami, chyba że ten problem zostanie rozwiązany. Zamiast tego nazywamy je elementami m-state lub ORMUS. Litera „m” w stanie m może oznaczać jednoatomową, mikroglaster lub nawet mannę.

Ormus sam w sobie jest wyjątkowym  preparatem, i warto  szerzyć  informację  na jego temat.

Ormus pH 10,78

Przyjęta  została norma bezpieczna podczas produkcji ormus, czyli pH 10,78 nie jest to uwarunkowane od siły  preparatu ale bezpieczeństwa. Po przekroczeniu 10,78 może powstać  osad Gilcresta, inaczej toksycznych metali ciężkich. Uważa się, że słona woda z Morza Martwego nie wytwarza żadnego osadu  Gilcresta. Nie zostało to udowodnione i nie należy tego zakładać.

Orginalny Ormus

Nazywamy preparat  orginalnym ormusem ponieważ  jest on potwierdzonym preparatem potwierdzonym przez chemika Davida Hudsona.

Metale zostały zidentyfikowane przez XRF jako głównie Pd i Rh z Au, Pt, Ir.

Tu jesteśmy  pewni że  posiadamy orginalny produkt czyli  Prawdziwy ormus.