panacrum
4 Juni 2021 Durch Ormus Aus

Das goldene Allheilmittel

Aktualisierter Artikel 6. Februar 2022

Das goldene Allheilmittel pochodzi od greckich bogini panaceum Panacea. Panaceum jest to środek który zastrzeżono (na przykład) do leczenia wszystkich chorób .

To był w przeszłości poszukiwany preparat przez alchemików miał to związek z eliksirem życia oraz kamieniem filozoficznym , mitycznej substancji, która pozwoliłaby transmutacji wspólnych metali w złoto .

Ormus nazywany złote panaceum

Ormos a dokładniej ORME to jedna z opcji nazywana  złotym panaceum ze względu na działanie  i zawartość. ORME zawiera pierwiastki szlachetne  z grupy  platynowców.

Preparat uznaję się iż może  leczyć wiele chorób.

ODER ICH  pozyskuje  się z gleby , dzięki  transmutacji  uzyskuję się złoto, iryd rodium,platyne i wiele wiele więcej  pierwiastków.

Preparat  jest nazywany  eliksirem  życia,  owocem z drzewa życia  czy też  kamieniem filozoficznym. W świecie  alchemi w Egipcie można znaleźć wzmiankę  o złotej łzie z oka horusa . Polecamy artykuł  ormus w starożytności

Polecamy przeczytać  na temat ormus w naszych  artykułach Ormus-Aktion lub też właściwości ormus.

Chlorek złota i chloryn sodu

Można znaleźć informację na temat preparatu:

MMS Chloryn Sodu  + CHLOREK ZŁOTA Au

Czy chloryn sodu połączony  z chlorkiem złota jest złotym  panaceum  ?

Ciężko powiedzieć, sporo osób testowało mieszankę  lecz bez większych efektów.

O to dokładne zalecane dawkowanie :

8 dnia 2:2 krople 2 razy dziennie
9 dnia 3:3 krople 2 razy dziennie
10 dnia 4:4 krople 2 razy dziennie
Od 11 dnia 5:5 kropli 2 razy dziennie

Kurację stosuje się maksymalnie przez 120 dni.

Pojawiły  się  informację  że  mieszankę  najlepiej  przygotować  1 do 1. Zalecana mikstura to po upływie 8 dnia, czyli np 4 krople chlorynu sodu połączyć  z 4 kroplami chlorku złota, czekamy aż powstanie reakcja około  60 sekund i dolewamy pół szklanki wody.

Dawkę  można  delikatnie zwiększać  lecz z rozwagą. Na chwilę obecną ciężko wyrazić opinię na ten temat.

Pytanie jest tylko czy to bezpieczne i czy rzeczywiście działa ?

Podsumowanie: Mamy dwa preparaty, pierwszy to ormus który rzeczywiście  poprawia wzrost  roślin  i działa  skutecznie. David Hudson wydał  8,8 miliona dolarów  na badania i analizę substancji. Wyniki badań wyszły niesamowite i zaskakujące.

Skolei  mamy również chlorek złota oraz chloryn sodu. Uważam że  mamy jeszcze  za mało  informacji  na ten temat lecz zwiastuje to dobrą  nowinę i nadzieję  na odnalezienie  kamienia filozoficznego. 

Myślę  że ORME na ten moment  daje większą  nadzieję i możliwości .