Ormus i szyszynka jak działa
Autor ormus 0

Ormus i szyszynka

Ormus i szyszynka. W kręgach mistycznych i new age jest dużo uwagi na temat szyszynki. Owe grupy mówą się, że ten gruczoł w kształcie szyszki głęboko w mózgu jest fizycznym odpowiednikiem mistycznego trzeciego oka, uważanego za siedlisko mocy i zdolności psychicznych.
 
W rzeczy samej. jest w tym trochę prawdy. Szyszynka w mózgu gada jest w rzeczywistości znacznie bliższa organowi oka używanemu do wyczuwania światła. Nawet w ludzkim odpowiedniku w tkance siatkówki obecne w tym gruczole znajdują się pręciki i czopki. Jest również podłączony bezpośrednio do kory wzrokowej. To mocny argument, że wewnętrzna „wizja” może być ściśle związana z takim narządem.

Szyszynka wytwarza DMT

Narząd ten wytwarza również niezwykle ważny związek chemiczny znany jako DMT. To silny halucynogen, który musi być obecny, abyśmy mogli śnić. Istnieją również przekonujące dowody na to, że substancja ta jest ściśle związana z wizjami. Również doświadczeniami mistycznymi i osobiście uważam, że jest katalizatorem.  Owe zdolności psychicznych skupionych wokół zmysłu wzrokowego i słuchowego.
 
Szyszynka jest również odpowiedzialna za regulację krytycznych hormonów, takich jak melatonina, które są odpowiedzialne za rytmy dobowe (naturalny zegar organizmu) . Odgrywają kluczową rolę podczas snu. Melatonina jest również ściśle związana z nastrojem, lękiem i stabilnością emocjonalną.

Zwapnienie szyszynki 

Jednym z dobrze znanych zaburzeń związanych z szyszynką jest zwapnienie tkanki. Istnieje wiele spekulacji na temat tego, co to powoduje, głównie wokół fluoru i innych „toksyn”, często dodawanych do miejskich wodociągów w USA. Osobiście uważam, że nauka wciąż nie wyjaśnia przyczyny tego stanu. Wydaje się oczywiste, że coś go powoduje i jest oczywiste, że jest to mniej niż optymalny stan dla tak krytycznej części układu hormonalnego.
Omówmy teraz niektóre z najczęściej zgłaszanych skutków zażywania ormusu, przynajmniej z mojego doświadczenia i tego, co zgłaszali ci, z którymi pracuję. Obejmują one:
 
  • Wzrost jakości snu.
  • Zauważalny wzrost ogólnego poziomu energii i brak zmęczenia (prawdopodobnie z powodu lepszego snu)
  • Żywe sny
  • Zwiększenie koncentracji i ostrości umysłu (podnoszenie mentalnej mgły)
  • Zwiększenie zdolności do wewnętrznej wizualizacji (wyraźne, wyraźne widzenie wewnętrzne)
  • Spadek poziomu lęku i ogólnego stresu
  • Znaczny wzrost motywacji umysłowej i chęci do aktywności.
  • Wzrost przejrzystości i łatwości wywoływania wizualizacji psychicznych, takich jak zdalne widzenie.
  • Spadek zapalenia tkanek związanego z przewlekłymi stanami, takimi jak zapalenie stawów.
  • Leczenie różnych problemów fizycznych.
Z wyjątkiem zmniejszenia stanu zapalnego tkanek i być może niektórych dramatycznych procesów gojenia, które widziałem, każda z tych najczęściej zgłaszanych korzyści. Bowiem jest bardzo ściśle związana z funkcjami kontrolowanymi przez szyszynkę.
Dlatego uważam, że rozsądne jest rozważenie możliwości, że ormus może mieć silne pozytywne działanie na funkcjonalność i skuteczność szyszynki. 

Ormus i szyszynka – wszystko wzkaszuje że ormus jest idealnym preparatem do odwapnienia narządu. Więcej badań znajdziecie Państwo w artykule opinie ormus. Również polecamy artykuł działanie ormus.

Źródło fotografii: https://pl.depositphotos.com/