zycie po smierci
1 listopada 2021 Autor ormus Wyłączono

Życie po śmierci

Zaktualizowano artykuł 6 lutego 2022

Życie po śmierci – Podstawą wszystkiego jest prawo luster lub prawo przyciągania. Jesteś i widzisz, co dyktuje twoja częstotliwość i jesteś swoją częstotliwością, nie masz częstotliwości, jesteś nią.

Kiedy umierasz, pozostaje tylko twoja częstotliwość bez części stałej fizycznej manifestacji, którą nazywamy ciałem. Więc kiedy umierasz, widzisz to, co chcesz zobaczyć. Ponieważ na wyższych płaszczyznach wszystko manifestuje się szybciej. Stopniowo szybciej. Ale w życiu pozagrobowym lub w wysokim świecie astralnym, gdzie mówi się, że dusze udają się na spoczynek, wszystko manifestuje się natychmiast, ponieważ jest ono źródłem. Jesteś jednym ze źródłem, jesteś źródłem. Jesteś u źródła.

Źródło życia po życiu

Ale koncepcja dojścia do źródła jest jak przemieszczenie, jak przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego. Źródło jest wszędzie, wszystko jest źródłem i, jak powiedziano wcześniej, każda osoba, każda świadomość lub dusza widzi tylko to, co postrzega, co jest w jej świadomości, jej percepcji, co jest podyktowane unikalną częstotliwością, która z kolei jest wynik tego, co widziałeś, na co zwróciłeś uwagę. Twoje doświadczenia i interakcje z innymi ludźmi, które były tylko odbiciem Ciebie.

Tak więc każda dusza jest źródłem. Prawnie.

Kiedy ktoś umiera, zobaczy i doświadczy dokładnie tego, czego oczekuje. Znajdą właśnie to. Jak już zostało powiedziane i już wiadomo w innych miejscach, jeśli ktoś wierzy w Jezusa, Jezus się odnajdzie. Jeśli wierzy w Alah, Alah znajdzie, jeśli wierzy w Bishnu, Bishnu znajdzie. Wierzysz w kota, to go znajdziesz.

Tak więc nie może być ŻADNYCH pułapek archontów czekających, by zmusić dusze do reinkarnacji. Można to znaleźć tylko dlatego, że spodziewają się tego zobaczyć. Wtedy niebo lub piekło jest wynikiem winy lub tego, na co człowiek mocno wierzy, że zasługuje. I to sama osoba to generuje. Tak więc wszystko jest spowodowane mentalną kontrolą lub percepcją, którą posiada każda dusza.

Ale można to łatwo przezwyciężyć wiedząc, że idziesz tam, dokąd musisz iść. Jest to idea obwiniania, karmy, która jest niczym innym jak wiarą religijną, która zmusza dusze do powrotu.

Połączenie ze źródłem życie po śmierci

Nie możesz być oddzielony od źródła, ponieważ jeden jest źródłem, a źródło jest wszędzie.

Sam w sobie cały świat na zewnątrz ciebie jest iluzoryczny. Wszystko jest w tobie. Wszystko, co chcesz zobaczyć, doświadczyć, twoja rzeczywistość, uniwersalne prawa, prawa naukowe, wszystko, jest wielką iluzją. To, czego szukasz, znajdziesz. Tak więc walka o to, który bóg jest prawdziwy, walka o to, czy istnieje bóg i jaki jest ten bóg, co jest najważniejszą cząstką, pierwotną, jest bez znaczenia.

Wszystko jest postrzeganiem, więc wszystko jest prawdą. Albo wszystko jest kłamstwem z wyjątkiem jednej rzeczy. Kto obserwuje siebie. Twoja dusza, to jedyna bezsprzecznie prawdziwa rzecz. Uwolnij swój umysł, a uwolnisz się od całego Matrixa. Oto jak rozumieć życie po śmierci.

To miejsce nie ma żadnej częstotliwości, to wszystko. To wszystkie częstotliwości razem, kiedy masz dostęp do wszystkiego, kiedy możesz być wszystkim. Bycie wszystkim, bycie świadomym i świadomym wszystkiego, co istnieje i co zawsze istniało, wszystko równie łatwo dostępne. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość mieszają się, zbiegają w to samo. To jest Pierwotne Źródło. I tam jesteś i tam jesteś, kiedy umrzesz.

Pamięć źródła

W przeciwieństwie do innych ludzi nie które osoby mają całkowitą pamięć tego „miejsca” życie po śmierci to fakt. Jest wszystkim, kimkolwiek chcesz, jesteś wszystkim, o czym myślisz, że manifestujesz natychmiast, jesteś wszystkim. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Jesteś dosłownie wszechmocną istotą. Tam rozumiesz, że to ty i tylko ty stworzyłeś wszystko, a mam na myśli całą nieskończoną w stworzeniu, nieskończoną w przestrzeni i nieskończoną w czasie.

Chociaż nie chcesz lub nigdy nie chcesz się stamtąd wydostać, to również się spełnia, ponieważ nigdy tam nie wyszedłeś. Wybrałeś doświadczanie tylko małej części na raz. Życie, wcielenie z pozorną linearnością animowanych wydarzeń w linii. Ponieważ u źródła wszystko jest jednocześnie bez czasu. A „bez czasu”, będąc wszystkim, obejmuje również linearność.

To uczucie miłości oraz nieskończonej i całkowitej integracji, która otula Cię jak ciepły koc zimą. Całkowita świadomość, że to ty zrobiłeś wszystko, że jesteś integracją i miłością. Żadnego dobra, żadnego zła… wszystko to ty… tylko nieistotne kontrasty, ważne tylko z punktu widzenia ograniczonego do pewnych doświadczeń, które stamtąd rozumiesz… i przezwyciężasz, przekraczasz… Szukaj więcej. Zawsze szukasz więcej… w tym momencie rozumiesz, że jesteś wszystkim. I że jest ok… że jesteś z definicji kreatywnym źródłem… dlatego niezniszczalny.

Reinkarnacja

I dlatego ośmielasz się ponownie inkarnować. Ponieważ wiesz, że nie możesz się zgubić. To tylko twoja własna gra. I że rzeczy, których doświadczają inni ludzie, pojęcie innych ludzi… takie jak burzliwe życie, egzekucje, cierpienie, tortury, jest czymś, czego ty nie doświadczasz, a więc tylko pojęciem.

Chociaż wydaje się, że ignorujesz cierpienie innych, jest to ważne tylko z punktu widzenia ograniczonego głównie do 3D lub 5D. Powtarzam, że warto martwić się ideą „innych ludzi” zapobiegających ich cierpieniu i bólowi. Ale mówię tutaj z możliwie najbardziej rozbudowanego punktu widzenia.

Nie manifestuj tego, ale aby wiedzieć, czego nie manifestować, musisz wiedzieć, co manifestować i vice versa. Dlatego istnieje pojęcie bólu, cierpienia. Ale nie jest to konieczne z góry. Ponieważ zawierasz wszystko i rozumiesz to.

Wszyscy jesteśmy dosłownie źródłem. Wszyscy jesteśmy tą samą osobą doświadczającą wielu wcieleń jednocześnie i poza czasem. Jest tylko liniowa, gdy jest postrzegana z wnętrza wcielenia. Nie ma przeszłości, nie ma przyszłości. Wszystko jest lub wszystko jest twoimi pomysłami. Wcielasz się w dinozaura lub szarego kosmitę przyszłości… i zrobiłeś to i jesteś i jesteś wcielony jako taki i więcej… nieskończenie bardziej jednocześnie. Wszystko jest morzem świadomości, czyli ty.

Reinkarnacja wyjaśnienie

Z tego punktu widzenia i aby zilustrować rzeczy z odrobiną celowego ograniczenia tutaj ze względu na jasność wyjaśniającą … Chcesz wyzwania, dlatego inkarnujesz … bycie oryginalnym źródłem jest maksimum, dosłownie i nieskończenie maksimum. To jest sama koncepcja BOGA. Ale chcesz wyzwania… i wracasz tam, gdzie chcesz być… robisz swój plan, zaczynasz myśleć, czego dobrze by było doświadczyć. Jak programowanie gry wideo. Tworzysz swoją „mapę” życia, postacie, co się stanie, wynik. Wszystko …. i stamtąd decydujesz, że przez częstotliwości zapomnisz. Od zapominania o wszystkim, po mało, jak Tajgeńczycy, którzy dużo pamiętają, ale też zapominają. I wchodzisz w swoją własną grę, swoje wcielenie i żyjesz tym, co zaprojektowałeś.

Ale tylko ty to zrobiłeś. Z tego punktu widzenia nie ma nawet mentalnej kontroli ze strony archontów, gadów czy kosmicznych ślimaków. Bo to także ty je zamanifestowałeś i ty też nimi jesteś. Więc wchodząc, każda dusza wie, co robi. Z Pierwotnego Źródła, ponieważ jest to oryginalne źródło. Więc to jest część gry. Ludzie dosłownie manifestują gady, plejadanie, diabły, wróżki, kabałę, rothschildów, rockefellerów, królowe, tych, którzy jedzą dzieci, pedofilię, lody czekoladowe.

Dlatego nie ma ofiar z góry. Ale z poniższego punktu widzenia są. Wszystko jest w cenie. Wszystko jest prawdziwe, a jednocześnie nic nie jest. Tylko ty. Kiedy umrzesz, zobaczysz to, co chcesz zobaczyć. Dlatego istnieją duchy, istoty bezcielesne, istoty wampiryczne, które przyklejają się do twojej aury na tym polega życie po śmierci.