kronika akaszy
16 czerwca 2021 Autor ormus Wyłączono

Kronika Akaszy

Zaktualizowano artykuł 16 lipca 2022

Czy Kronika Akaszy to kosmiczne repozytorium niekończących się szafek na akta w nieskończonych korytarzach i stosach? Skąd wzięła się ta koncepcja? Czy te zapisy istnieją w czasie i przestrzeni jak galaktyczny internet? Jak możemy uzyskać dostęp do Kronik Akaszy?

Czym jest kronika Akaszy?

Podczas gdy wielu opisuje lub wyjaśnia tę koncepcję na różne sposoby, w istocie wierzy się , że Kronika Akaszy jest skarbnicą każdej myśli. Słowa i czynu każdej żywej istoty, dobrych, złych i okropnych, we wszystkich czasach; przeszłość teraźniejszość przyszłość.

Ale ci, którzy znają zapisy, twierdzą, że nie ma w nich osądu ani dorozumianej kary — mówi się, że są one po prostu zapisem podróży każdej duszy przez nieskończoność.

Historia Kronik Akaszy

Jedno z najwcześniejszych odniesień do Kronik Akaszy w czasach nowożytnych zostało dokonane przez Helenę Bławatską , założycielkę ruchu teozoficznego pod koniec XIX wieku.

Teozofia to ezoteryczny system wierzeń, który zawiera filozoficzne zasady religii wschodnich, utrzymując, że „nie ma religii wyższej niż Prawda”.

Blavatsky twierdziła, że ​​dowiedziała się o zapisach od tybetańskich mnichów lub „mahatmów”. Twierdzili, że zapisy można znaleźć w „akasha” lub „akasa”, sanskryckim słowie oznaczającym światło astralne lub element eteru we wschodnich systemach wierzeń.

Ten piąty element przestrzeni uważany jest za podstawową tkankę rzeczywistości, z której wyłaniają się wszystkie inne elementy — źródło materialnej rzeczywistości. Wschodnia idea karmy jest głównym aspektem zapisów akaszy.

Ci „Mistrzowie Starożytnej Mądrości”, jak nazwała ich Blavatsky, nauczyli ją jasnowidzenia, zdolności parapsychicznych i projekcji astralnej. Użyła tych narzędzi do przekazywania informacji z zapisów Akaszy i zbudowała wielu zwolenników teozofów, w tym kilku sławnych.

Metafizyk Rudolf Steiner również odniósł się do Kronik Akaszy, twierdząc, że każde działanie, słowo i myśl pozostawia ślad w sferach eterycznych.

Współczesny fizyk Ervin Laszlo bada koncepcje akaszy z perspektywy nauki, dochodząc do wniosku, że akasha zawiera szablony ludzkich ideałów, takich jak harmonia i zrównoważenie.

Znajduje to odzwierciedlenie w jego „Paradygmacie Akashy”, który odnosi się do ludzkich procesów ewolucyjnych.

Ci, którzy podpisują się pod modelami zapisów Akaszy , często odwołują się do Księgi Życia wspomnianej po raz pierwszy w starym testamencie (Wyjścia).

Pismo biblijne zapewnia, że ​​w niebie prowadzony jest zapis każdego życia i to na podstawie tych zapisów osądza się dusze.

Badania pola akaszy były również głównym tematem pism i prac Edgara Cayce’a. Badania Akaszy Cayce’a zakładały, że na niefizycznym planie egzystencji istnieje magazyn informacji, który przechowuje zapis przeszłości, teraźniejszości i przyszłości każdej duszy.

6 kroków do uzyskania dostępu do kronik Akaszy

Oto kilka kroków, które należy wykonać, jeśli po raz pierwszy próbujesz uzyskać dostęp do rekordów. Zapisy można traktować jako kosmiczny system komputerowy, który rejestruje myśli i doświadczenia każdej duszy na poziomie wibracyjnym.

Pamiętaj, że możesz nie mieć dostępu do zapisów przy pierwszej lub nawet piątej próbie. Jak w przypadku każdego narzędzia używanego do rozwoju duchowego, aby uzyskać dostęp do zapisów, potrzeba cierpliwości, konsekwentnej medytacji i wielu badań, więc nie zniechęcaj się, jeśli nie znajdziesz od razu tego, czego szukasz.

1. Zdecyduj, co chcesz wiedzieć.

2. Czy masz konkretne pytanie?

3. Kiedy będziesz gotowy, jasno określ swoją intencję i poproś o przewodników.

4. Użyj dowolnej praktyki medytacyjnej, którą wolisz, aby wejść w zrelaksowany, otwarty stan.

5. Jeśli łączysz się z inną istotą, zapytaj o jej imię i wyjaśnij, czego szukasz.

6. Kiedy będziesz gotowy, zakończ sesję i poświęć trochę czasu na nagranie doświadczenia.

Kto może czytać kroniki Akaszy?

Chociaż Debbie Ritter może kwestionować przypisanie „eksperta”, kwalifikuje się. Po nauce chińskiego mandaryńskiego, praktykowaniu prawa ochrony środowiska i trwających całe życie studiach jogi, szamanizmu, buddyzmu i kursu cudów, zaczęła rozwijać swoje wrodzone talenty intuicyjne.

Trenując z kilkoma nauczycielami, studiowała Kronike Akaszy z autorką Lindą Howe . Teraz jest intuicyjnym trenerem życia, medium psychicznym i czytelniczką Akashic Records.

Zapytana o przeszkody w dostępie do akt, wyjaśniła, że ​​system po prostu nie jest „rzeczą wszystkich”. Powiedziała: „Praca w archiwach może być czymś, co niektórzy są ciekawi, ale dla których nic nie klika.

Kiedy tak się dzieje, może być całkowicie uzasadnione, że istnieje inna ścieżka lub modalność, która będzie rezonować z tą osobą. Widzę to, gdy robię krótkie sesje wprowadzające. Zaspokojona osobista ciekawość przechodzą do czegoś innego”.

Dodała, że ​​kolejną przeszkodą jest niedowierzanie, wyjaśniając, że niektórzy sprzeciwiają się uprzedzeniom lub nie ufają własnym doświadczeniom.

Niezależnie od tego, Ritter wierzy, że nikt nie jest zabroniony w rejestrach. „To po prostu nie jest moje doświadczenie jako czytelnika czy nauczyciela” – powiedziała, dodając, że niektórzy unikają zapisów z powodu niepokoju. „Do indywidualnej decyzji należy decyzja, czy kontynuować.

W moim przypadku niepokój wskazywał na podżeganie problemów wewnętrznych. Udało mi się uzyskać wsparcie zarówno od Records, jak i innych, aby wykonać jakąś wewnętrzną pracę.

Ritter dodał, że od czasu do czasu zdarzają się „fałszywe” doświadczenia z Kroniki Akaszy. Powiedziała, że ​​wyraźnymi wskaźnikami są strach lub negatywność. „Ponadto ostry ton, taki jak „musisz zrobić to” lub „musisz zrobić tamto”, jest niezgodny z naturą Records”, wyjaśnił Ritter, że to również osłabia indywidualny wybór.

„Podobnie w zapisach nie ma „losu” ani „przeznaczenia” , ponieważ życie jest wynikiem wielu, ciągle zmieniających się zdarzeń losowych i synergii.

Życie jest bardziej złożone i nie ma pewności w świecie zewnętrznym” – powiedziała.

6 kroków do uzyskania dostępu do kronik Akaszy

Wyszukiwane słowa „dostęp do Akashic Records” w wyszukiwarce Google zwracają 4 270 000 000 wyników. Dziesiątki guru YouTube namawiają do treści „Jak uzyskać dostęp do zapisów Akaszy”, wraz z programami hipnozy, które twierdzą, że prowadzą słuchaczy prosto do kosmicznych uświęconych korytarzy.

Ci, którzy uzyskują dostęp do zapisów, zgłaszają, że poszukiwacze mogą doświadczyć spotkań przewodników, aniołów i graczy zza kulis.

Wygląda na to, że biblioteka galaktyczna jest dobrze obsadzona. Niektórzy twierdzą, że dostęp do zapisów jest rodzajem „ channelingu ” — inni twierdzą, że otrzymują informacje w snach.

Ponownie, można sobie wyobrazić otwieranie „zwoju” swojego życia, ale ci, którzy twierdzą, że mieli dostęp do zapisów, relacjonują dowolną liczbę doświadczeń: obrazy przewodników, otoczenia świątyń lub wiadomości lub instrukcje dźwiękowe – niektórzy relacjonują „filmy” z poprzednich wcieleń.

Po przejrzeniu różnych relacji z raportów Kroniki Akaszy staje się oczywiste, że każdy ma doświadczenie, które jest dla niego unikalne.

Niektórzy uzyskują dostęp do zapisów przy pierwszych próbach, inni wytrzymują tygodnie lub miesiące przed osiągnięciem sukcesu, więc podejście do wysiłku w duchu „zabawy”, wolnej od oczekiwań, może być najlepszym podejściem.

Wielu twierdzi, że wytrwałość w postaci powtarzających się sesji w czasie przynosi najlepsze efekty. W książkach, blogach i filmach z YouTube można znaleźć tyle metod, ile jest różnorodnych raportów. To powiedziawszy, istnieją podstawowe zasady wspólne dla wielu metod.

Metody do uzyskania dostępu  do kroniki

  • Zdecyduj, co chcesz wiedzieć. Czy tylko „przeglądasz”? Jeśli tak, zdefiniuj swoją intencję, która może brzmieć: „Chcę potwierdzić istnienie Kronik Akaszy” lub „Chcę doświadczyć królestwa Kronik Akaszy”.
  • Masz konkretne pytanie? Spróbuj poświęcić trochę czasu na wyjaśnienie intencji, być może pisząc swoje myśli ze zrozumieniem, że nie ma „złych” pytań ani intencji — możesz zapytać, co chcesz, ale nie zawsze możesz uzyskać odpowiedź.
  • Kiedy będziesz gotowy, jasno określ swoją intencję i poproś o pomoc wszelkich przewodników, niezależnie od tego, czy ich znasz, czy nie.
  • Użyj dowolnej praktyki medytacyjnej, aby wejść w zrelaksowany, otwarty stan — daj sobie czas na uspokojenie i skupienie swojej energii. Poproś o dostęp do zapisów w odniesieniu do twojego pytania – pozostań teraz w stanie otwartym, pozwalającym na wejście informacji do twojej świadomości. Może to być wzrokowy lub słuchowy, albo w formie przewodnika lub anioła.
  • Jeśli łączysz się z inną istotą, zapytaj jej imię i wyjaśnij, że szukasz dostępu do zapisów w związku z pytaniem.
  • Kiedy będziesz gotowy, zakończ sesję i poświęć trochę czasu na nagranie doświadczenia. Czy uzyskałeś dostęp? Jeśli nie, to w porządku — dla wielu potrzeba więcej niż jednej próby dostrojenia się. Nawet jeśli uważasz, że nic się nie wydarzyło, zapisz wszelkie wrażenia lub myśli — z perspektywy czasu może ujawnić się więcej, niż się spodziewano.

Kronika Akaszy to ogromna skarbnica informacji zawierających niesamowitą mądrość i wgląd. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego jesteś, kim jesteś, jak się tu znalazłeś lub jakie są przyszłe możliwości, których możesz doświadczać w tym życiu, może to być niesamowite źródło. Zrób sobie przysługę i zapoznaj się z lekturami Edgara Cayce’a, historią Blavatsky i teozofów, a także Ervinem Laszlo, a to powinno dać ci całkiem solidną podstawę do rozpoczęcia poszukiwań.

Ormus elementy  wspólne z kronika Akaszy

Ormus pobudza  energię  kundalini co w efekcie przyspiesza odmienne stany  świadomości. Działa  na zasadzie nadprzewodnictwa z naszym ciele. W taki sposób  ta substancją może  pomóc  w połączeniu z kronikami akaszy. Wierzy  się że monoatomowe złoto nazywane ormus czy też orme silnie pobudza  ducha.