orme scaled
22 maja 2020 Autor ormus Wyłączono

Magnetyt & Orgonity

Orgonity cuda techniki. 

Jakie są zalety orgonitu?

Skutki orgonitu różnią się w zależności od osoby. Niektórzy odczuwają energię od razu (zwykle jako mrowienie lub uczucie ciepła), podczas gdy dla innych efekty kumulują się. Najczęściej zgłaszane działania orgonitu to:

• Lepszy sen i żywe sny
• Więcej energii
• Zrównoważony nastrój
• Zmniejszona wrażliwość na pola elektromagnetyczne
• Wzrost duchowy i psychiczny
• Zwiększona odporność na chorob

Jakie są zastosowania orgonitu ?

Większość ludzi używa orgonitu w celu zrównoważenia i wzmocnienia pola energetycznego oraz w celu zapewnienia ochrony przed oddziaływaniem pól elektromagnetycznych. Możesz go również użyć do:
• Pogłębienia medytacji
• Przyspieszenia wzrostu roślin
• Usunięcia negatywnej energii w określonym miejscu
• Wzmocnienia intencji i wizualizacji

Orgonity, chi, siła życiowa, prana – subtelne energie

Kiedy Wilhelm Reich odkrył istnienie energii orgonu w latach 30. XX wieku, powiedział, że odkrył kosmiczną energię- wszechobecną energię zbyt subtelną, aby można ją było zmierzyć za pomocą codziennych instrumentów.

Pomysł Rehona na orgon nie jest nowy. Większość ezoterycznych i metafizycznych nauk podkreśla ideę subtelnych energii, które można znaleźć wszędzie – od ludzkiego ciała po otaczające nas powietrze – elementy składowe wszelkiego życia na ziemi. Rzesza nazywała ją orgonem, orgonity w tradycyjnej medycynie chińskiej nazywa się ją Qi, w Ajurwedzie i tantrze nazywa się praną. Wiele alternatywnych metod leczenia, takich jak Reiki i Dotyk kwantowy, wykorzystuje subtelne energie do leczenia nierównowagi w ciele.

Istnieją różnice między różnymi teoriami i cechami subtelnej energii – w szczególności dlatego, że nie można ich zmierzyć za pomocą instrumentów naukowych – zamiast tego pokolenia ludzi o naturalnej lub praktykowanej wrażliwości na subtelne energie zdołały wyczuć sposób, w jaki działają one.

Oto podstawowe właściwości energii orgonu według Wilhelma Reicha:

  1. Materiały organiczne przyciągały i utrzymywały energię orgonu.

  2. Nieorganiczne materiały metalowe przyciągały, a następnie szybko je odpychały.

  3. Wypełnia całą przestrzeń i jest wszędzie.

  4. Jest wolny od masy i jest pierwotną, kosmiczną energią.

  5. Wnika w materię, ale z różnymi prędkościami.

  6. Pulsuje, jest obserwowalny i mierzalny.

  7. Ma silne powinowactwo i przyciąganie do / przez wodę.

  8. Jest naturalnie gromadzony w żywym organizmie poprzez spożywanie pokarmów, oddychanie i przez skórę.

Teraz główna sentencja działu

Orgonity i piasek magnetytowy może posłużyć do ładowania ormus, jak wiadomo ormus może tracić energie by go wzmocnić wystarczy wsadzić ormus do kamieni magnetytowych lub też piramidy miedzianej z orgonitem by go wzmocnić. Ormus powinien tak odstać około kilku dni. Moim zdaniem najbardziej skuteczną ,metodą jest włożenie ormus do piasku magnetytowego pod piramidą miedzianą z orgonitem. To jest najmocniejszy i najlepsza metoda naładowania ormusu.