Spis Treści
ToggleZaktualizowano artykuł 28 marca 2024
Wykorzystanie soli w produkcji ormus
Do produkcji ormus najczęściej wykorzystuje się następujące sole:
- Sól z Jeziora Słonego (położonego w USA)
- Sól z Morza Martwego (położonego w Izraelu)
- Sól hawajska (pochodząca z Hawajów)
Pierwiastki Ormus
Ormus, inaczej monoatomowe złoto, jest produktem starożytnego procesu alchemicznego. Jego produkcja rozpoczyna się od soli z Morza Martwego oraz trzech innych soli morskich. Końcowym etapem jest izolacja szlachetnych metali, takich jak osm, iryd, platyna, złoto, rod, srebro i pallad, w postaci monoatomowej tak sugerująpasjonaci.
Termin “Ormus” odnosi się do specyficznej klasy pierwiastków i minerałów. Ich unikalny stan atomowy nadaje im wyjątkowe właściwości. Wykazują one znacznie większą energię i właściwości prozdrowotne w porównaniu do tradycyjnych minerałów o tej samej nazwie. Przykładowo, Ormus Gold różni się znacząco od zwykłego złota pod względem właściwości. Z tego powodu zainteresowanie Ormusem stale rośnie. Badania wskazują, że energia zawarta w minerałach i pierwiastkach Ormus jest tysiące razy większa niż w ich tradycyjnych odpowiednikach.
Minerały Ormus
Ormus to związek bogaty w minerały, które są pozyskiwane głównie ze soli Morza Martwego. Wśród nich można wymienić takie składniki jak: magnez, wapń, siarka, brom, jod, sód, cynk, potas, selen oraz miedź. Sól z Morza Martwego uważana jest za jedną z najlepszych soli na świecie. Jej właściwości pomagają w leczeniu wielu schorzeń, takich jak atopowe zapalenie skóry czy łuszczyca. Minerały Ormus można również znaleźć w wodzie morskiej, powietrzu, wodzie słodkiej oraz niektórych rodzajach skał. Pierwiastki takie jak rod i iryd są niezbędne dla zdrowia człowieka.
Ormus ze soli Morza Martwego i ORME
Podstawowym składnikiem ormusów jest sól z Morza Martwego, która stanowi fundament tych produktów. Wyjątkiem jest ORME – substancja, która według badań posiada właściwości nadprzewodzące, zdolne do przenoszenia energii elektromagnetycznej.